Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik a nőgyógyászati...

Hogy zajlik a nőgyógyászati vizsgálat? Minden részletet írjatok le kérlek. És fáj? Mit fogok érzek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 16:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És sajnos amit jobb ha mindenki tud nem biztos hogy az aki ismerősödnek,barátnődnek stb megfelelő,szimpatikus orvos,az neked is megfelelő.Én anyám orvosához el nem mentem volna.Én nő párti voltam és így nőt kerestünk,persze alapos utána járással.
2015. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Érdekes az orvos nemén vitatkozni.

Én mindig is férfi orvoshoz jártam, magánba. Tükéletesen elégedett voltam vele. Férjem utálta, hogy "egy idegen férfi nyúl hozzám". Mielőtt terhes lettem, nyugdíjba ment a dokim, így választanom kellett.

SZTK-ban találkoztam pár igazi paraszt orvossal.

Így aztán végül női orvost választottam, így a férjem is nyugodtan jöhetett velem, vizsgálatoknál is bent maradt.

Furcsa volt, hogy csak 2 évvel idősebb nálam, de végülis tökéletesen végezte a munkáját, és szülésnél bizonyította, hogy jól választottam. Azóta is hozzá járok. De nem azért mert nő, hanem mert jól végzi a munkáját, kedves, megértő.

Terhesség és szülés alatt mindegy volt, hogy nő vagy férfi, és mennyire empatikus, mert még neki sem volt gyereke, tehát csak a szakkönyvekből tudta, mit élek át...


Kérdező: végül is milyen orvost választottál, és hogy ment a vizsgálat?

2015. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor fontos az orvos neme,ha maga a vizsgálatra készülő gátlásos,akkor igen is ezt figyelembe kell venni.De ha valakinek gyereke lesz és eljön az idő,de persze a tini is úgy érzi hogy itt az idő,nem anyai kényszerről van szó akkor meg kell kérdezni hogy neki fontos e az orvos neme,nő előtt könnyebb e levetkőznie stb(mert teljesen egészséges tinik 14-16 éves szűzek is panaszkodttak hogy még nem akarnak menni.JOGGAL!!!)


Ami még fontos hogy aki orvos jó az anyának,az nem biztos hogy a gyereknek is jó.Ott majd a gyereket kell előtérbe helyezni!!

2015. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!