Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni az első?

Mikor fog megjönni az első?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt már nagyon sokan kérdezték, de az én ,,jeleim" alapján mikor fog megjönni kb az első?

11 évés vagyok, Kábé 5 cm a mellem, már nő a szeméremszőrzetem, a hónaljam is már egy kicsikét szőrős, és tavaly június óta van fehér válladékom. A rokonaimnak, 9, 10 évesen jött meg az első.


2015. júl. 27. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Agybajt kapok ezektől a kérdésektől. Ez kb. olyan mintha megkérdeznéd mikor jön el a világvége, senki se tudja, de egyszer eljön.
2015. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy még nincs.

Eleinte lesz csak újdonság, utána megszokottá válik teljesen, néha meg gonddá.

2015. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem hogy miért válaszol valaki, ha "agybajt" kap a kérdéstől?...

Nem látom sehol sem, hogy kötelező lenne válaszolni az elolvasott kérdésekre.


Általában 2-3 évvel a fehérfolyás megkezdése után szokott megjönni, de 17 éves korodig teljesen normális lenne, bármikor is kezdődne.

2015. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3:Nem értem miért szól bele valaki, hogy mit írok.

Talán az anyukámnak hiszed magadat?

2015. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves kéddező! Kb. 2 éven belül biztosan megjön!

Nekem 11 évesen jött meg, most leszek 13 éves

Ezek nagyon fontos jelek! Ugyhogy amint mondtam 2 éven belül biztosan megjön. De ne aggódj, 16 éves korodik teljesen normális! ;)

Türelem! :)

2015. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne aggódj. Anyumnak 15 éves korában jött meg nekem pedig még 11 sem voltam. Szerintem ahogy nálam is 4 évvel hamarabb jött meg ez szerintem nálad is lehet később lesz nem biztos hogy 4 év lehet fél év, 1 év 1,5év akár még 2 is. Ne aggódj biztosan meg fog jönni 2 éven belül. Írj ha megjött. Írhatsz privátot is ha van kérdésed.:)
2015. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!