Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki menstruációs sztorik?...

Ciki menstruációs sztorik? (Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve menstruálok, most leszek 13 éves...arra lennék kiváncsi, van e valakinek ciki menstruációs sztorija! Arra lennék kiváncsi hogy hogy történt, mit csináltatok, hogy vettétek észre , elmondtátok e otthon, vagy ha ez bekövetkezik, mi a teendő, pl. : átázás... lehet első menstruációs, vagy nem!

Köszönöm előre is!



2015. aug. 1. 11:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

nekem januárba jött meg.19.-én nagyszünetbe elmentem barátnőmmel wc-re,és amikor kijöttem akkor elmondtam hogy egy hatalmas barna folt van a buyimon(ő 13 éves volt,neki mé nem volt meg,én 12 voltam)mondta hogy barna folyás,mikor hazamentem elkisért,kértem anyátol betétet,mondta hogy csak holnap lesz bolt ugyhogy addig használjak tisztaságit meg vattát mert neki csak tamponja van.

Utána hazakisértem őt is,ő tiszta féltékeny volt szóval bőgött hogy neki még nincs barnafolyása.

Másnap elmentem suliba és 3-óra előtt (nayszünetbe tesiu előtt )elmentem wc-re és akkor láttam hogy megjött csak az volt a szívás hogy csak 1 tisztasági volt nálam. Mikor hazamentem(a barátnőmmel akivel előző nap) akkor elmondtam hogy képzeld anya megjött :) ő örült neki és vett betétet is. a barátnőm meg szinte gutaütést kapott a féltékenységtöl :D :D már azóta 14 éves lett és előző héten(július 29.) jött meg neki először :D

2015. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtál ! Várok még válaszokat?
2015. aug. 1. 14:50
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Kb 14- 15 eves lehettem, suliban megjott es ataztam. Elkisert par baratnom a wc-re, majd kifele jovet megkertem, hogy maradjanak hatra es nezzek meg a nadragomat a fenekemen, hogy latszik-e? Tolunk nem messze allt egy csapat fiu, az egyik odakialtott: "Igen, latszik!!" :-))

27N

2015. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ez durva!

Jöhetnek még válaszok

Köszönöm az eddigieknek!

2015. aug. 1. 17:31
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Elso mensimkor ejjel ataztam(lepedo is veres lett) es szegyelltem anyum elott ezert a takaroval mind letakartam a pizsinadragot meg dugdostam es azt mondtam este h nem talalom de persze hamar rajott, nem talalta meg, de egyertelmu volt :)) en meg probaltam kezzel szappannal mosni-keves sikerrel. Aztan nagy szegyenkezve odaadtam neki az osszemaszatolt nadragot o meg egy jot rohogott az egeszen... Azota lepedoig nem aztam egyszer sem, de bugyiig szinte minden ejjel mikor megvan pizsinadrag meg kb havonta egyszer(de csak annyira amit meg en is ki tudok mosni feltunes nelkul)

13/L

2015. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
Az elso nekem nem volt nagy dolog, reggelre jott meg lassan 2 es fel eve. Iden volt az, hogy az iskolaban valamilyen tz volt es mar amugy sem volt tul sok hatra. Egyik szunetben elmentem a mosdoba es eleg szepen megjott mert meg a nadragomon is latszott, de szerencsere csak belul.
2015. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ezek elég cikisek! Köszönöm az eddigieknek!

Várok még válaszokat

2015. aug. 1. 21:55
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Osztálykirándulás...

Előző nap múlt el,vagyis azt hittem.Aztán elmentünk kalandparkba az osztállyal és az ottani wc-ben láttam hogy átáztam (tisztasági volt csak rajtam).A tanárnő köcsög volt és azt mondta így jártam és hogy nem visznek el kocsival a szállásra,pedig irtó ciki volt.Valószínű hogy a fiúk is tudták,de nem hozták fel.A szerencsém az volt hogy kedves osztályunk volt:)

14/L

2015. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszöm az eddigieknek!

Várok még válaszokat

2015. aug. 2. 10:41
 10/30 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem már kb. fél éve megvan. Pár héttel ezelőtt (nemtudom pontosan mikor de a lényeg hogy idén nyáron) elmentünk haverokkal csavarogni. Biciglivel letekertünk a homokbányához. Akkor éppen megvolt, tudtam is róla, betét is volt szóval Elvileg nem szabadott volna átáznom. Mivel mindenhol homok volt ezért gugoltunk a barinőmmel, a Fiúk meg mászkáltak össze-vissza. Szóval, kicsit szét volt téve a lábam barinőm megszólal: Emi, átáztál... A Fiúk szerencsére nem látták, de nem is nagyon zavart.

Egyébként 3 fiú és 2 lány volt.

13 éves vagyok. :))

2015. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!