Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki menstruációs sztorik?...

Ciki menstruációs sztorik? (Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve menstruálok, most leszek 13 éves...arra lennék kiváncsi, van e valakinek ciki menstruációs sztorija! Arra lennék kiváncsi hogy hogy történt, mit csináltatok, hogy vettétek észre , elmondtátok e otthon, vagy ha ez bekövetkezik, mi a teendő, pl. : átázás... lehet első menstruációs, vagy nem!

Köszönöm előre is!



2015. aug. 1. 11:13
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod

Várom a továbbiakat

2015. aug. 3. 19:46
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első egy nyaraláson jött meg,és azóta is kísér olyankor pl egyszer direkt két hetet késett azért hogy időzítsen a nyaralásra:/ cikis az volt mikor a barátom itt volt és félidőbe jött meg ami szintén furi volt,és ömlött csak ömlött:S vagy mikor hajókázni mentünk és a hajó ülésén ott maradt a folt,és átültem a másikra és ott is folt lett,de mit tud csinálni az ember,azóta bármikor bárhova viszek betétet,soha nem lehet tudni.Ja amugy sokáig nem tudtam mi az a menzesz csak mikor megjött először,mert annyira nem beszélgettünk ilyesmiről,amúgy most már nem ciki,ha beszélgetni kell róla. Az cikis hogy 9 napig meg szokott lenni és nem kicsit,úgyhogy fuhh,remélem te szerencsésebb vagy ebben:)
2015. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de annyira nem 😊
2015. aug. 8. 21:23
 14/30 Török Adrienn2003 válasza:
90%
Nekem 11 eves koromba jott meg, decemberben. Szinte egy eve hogy megjott. Ugy az iskola vege fele a tesóm kirándulásra ment az osztalytarsaival. Mivel anyukám es apukám dolgozott én mentem el vele. Akkor is menstrualtam. Talalkoztam egy 17 eves kedves lánnyal. Egyszer megkérdezte hogy beteg vagyok? Jol látszott hogy atutott. Megkértük a ,,vezetőnket" hogy vigyen vissza a buszhoz. Ott voltak a dolgaim. Mikor elvettem azokat rajottunk( a lany is elkísért) hogy zarva a haz ajtaja. Elmentünk a szomszéd üzletbe es megoldottuk. Ciki volt elmondani a ,, vezetőnek" mivel ferfi.
2015. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 15. 18:18
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Szünetben (akkor 14 évesen) ültem a padon és ettem, amikor a szemben ülő fiú furin nézett a lábam közé, én tudtam, hogy megvan, így gyorsan leesett de mar nem tudtam kimenni óra előtt, 45perc még az életben nem tűnt ilyen hosszúnak, de szerencsére nem áztam át jobban, gyors betét csere és másnap bujkálás a srác elől, aki amúgy nagyon rendes volt,senkinek nem mondta el:) de aznap délután eléggé magam alatt voltam, farmert kézzel kisikáltam, szüleim mem tudták meg...ez egy ember előtt is ciki.
2015. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%

Hat en novemberben leszek 16 eves es most julius 12.en jott meg. Pont este pakolgattam ossze a masnapi kirandulasra, mikor lattam, hogy hopp megjott:) Szuleim mar aludtak, de azert bekopogtam, mivel nekem nem volt betetem.

Rendortabor volt es egy gyonyoru helyen szallasoltak el, ahol persze medence is volt. Elso nap inkabb nem furodtem es persze elmondtam a (szinte idegen) lanyoknak, hogy mi okbol. Masodik nap pechemre fizikai felmero volt es a 2km-es futas kozben gyonyoruen ataztam. Szerencsere fekete cicanaci volt rajtam, amiben nem lehetett eszrevenni, es azutan mehettem is vissza atoltozni, de persze valto bugyi nem volt nalam es eleg ovatosan probaltam atoltozni a csajok elott. Harmadik nap mar nem birtam tovabb, hogy mindenki medencezett, en meg nem ezert az egyik lanytol kertem egy tampont, amit akkor probaltam ki eloszor es nem sikerult jol felhelyezni. Nemcsak a vert szivta fel, hanem a medence vizet is:D eleg fajdalmas volt kiszedni, de azutan itthon mar megtanultam hasznalni:) Mar csak attol felek, hogy vajon milyen napon jon meg legkozelebb. Remelem, nem evnyitora:D

2015. aug. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2015. aug. 16. 09:18
 19/30 Hanga123 válasza:
64%
Ez egy barinőmmel volt (mert nekem még nem jött meg),: Ment hazafelé egy sráccal aki egy évvel volt idősebb nála de mégis osztálytársak voltak, amúgy 1 hétig jártak is.A lány 11 volt.Azt mondta a srácnak hogy 5 perc és jön. Bement, elment wc-re miután végzett látta hogy véres vagyis az egész tiszta vér amit kipisilt! Szolt az annyának aki bement nagyon meglepődött hogy ilyen korán elkezdett mensizni. Bár a tesója is 11 volt amikor mejött neki. Sőt. A tesójának 1 héttel előbb megjött mint neki.Miután ez a szitu befejeződött kapott egy betétet felrakta, és kiment a sráchoz.Persze fél órás váratás után nagy lassan döcögve ki kullogott.Hiába volt betéte átázott. Elment a fiúval csavarogni 2 óra múlva hazament és akkor vette észre, hogy átázott! Azt hitte, biztos volt benne hogy a fiú észrevette. Mivel olyan nagy és feltűnő volt a folt. De ha vélése szerint a fiú meglátta akkor a többi ember is aki a közelben volt. Szégyenében másnap a suliban elmondta a fiúnak hogy miért is volt a folt,de csak hogy a fiú nem látta, de eltusolta és a lánnyal elhitette hogy igen. És ezt persze az egész osztály előtt vitatták meg.. A lány szinte elsüllyedt szégyenében.Most ujra megjött neki júniusban és nem tudott nyaralni menni! :/Persze, engem szétvetett az ideg hogy neki megjött nekem meg nem! Pedig érett vagyok nemileg, nagyon is!!!
2015. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudhatod! Majd Ha a tested felkészült rá

Amugy köszönöm

2015. aug. 18. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!