Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki menstruációs sztorik?...

Ciki menstruációs sztorik? (Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve menstruálok, most leszek 13 éves...arra lennék kiváncsi, van e valakinek ciki menstruációs sztorija! Arra lennék kiváncsi hogy hogy történt, mit csináltatok, hogy vettétek észre , elmondtátok e otthon, vagy ha ez bekövetkezik, mi a teendő, pl. : átázás... lehet első menstruációs, vagy nem!

Köszönöm előre is!



2015. aug. 1. 11:13
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%
Nekem az iskolában volt meg és töri órán átáztam és olyan lett a székem..még napokig látszott..és pechemre aznap volt az ovisuli a suliban pont a töriteremben..:D
2015. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Az Igen

Jöhet meg sok -sok

2015. aug. 21. 21:48
 23/30 anonim válasza:
100%

Éppen kerti partiztunk otthon,pár ismerősünkkel és én bementem wc-re mert éreztem hogy valami kifolyt ott lent és láttam hogy megjött,anya úgy tudta hogy semmit se tudok erről a dologról,mert vele nem beszéltük,ezért kimentem a konyhába bőgve(ő volt ott egyedül)hogy véres a bugyim es hogy ugye nem lesz semmi bajom,ő csendben adott egy betétet és amikor mentünk ki csendben odasúgta hogy máskor ne hagyjam bekapcsolva a gépem ha a barátnőimmel beszélek..

Nagyon beégtem előtte és akkor nagyon gáz volt de már csak nevetek rajta:)13/L

2015. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm 

Jöhet meg sok

2015. aug. 22. 20:38
 25/30 anonim ***** válasza:
96%

Én komolyan nem értem, hogy valaki miert féltékeny a baratnojere, hogy neki mar megvan :'D

Örüljetek neki, amíg nincs meg, legalább nem kell aggódni, hogy vízbe akartok menni :D

2015. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Igaz
2015. aug. 23. 22:14
 27/30 anonim válasza:
100%

Húha...Hát velem is volt már egy pár.:) Hatodikban, mikor épphogycsak kiderült hogy megvan,(anyának nem mertem elárulni.) nem volt otthon csak tisztasági betét. Nagyon megvolt,és hát a suliba csak 3 db. tisztaságit vittem. Mondanom sem kell hogy nem volt elég. A harmadiknál éreztem hogy gondok vannak, és így is elakartam menni wc-re beszélni messengeren a barátnőmmel, szóval mentem is. Először csak ráültem a csukott wc-re, aztán egy másik barátnőm bejött hogy menjek az osztályba, mondtam hogy mindjárt. Felálltam, és láss csodát az ülőke tiszta vér. Na ilyenkor gondolkodik el az ember hogy szerencse, hogy mem ment a barátnőjével, és hogy fekete nadrág volt rajtam.. :)

A másik az, hogy én minden második nap átázok alvás közben, de még a lepedőm is.. :(

Egyik nap (ez is tavaly volt suliban:D) kékfarmer volt rajtam, és hopp, egyszercsak hátranyúltam és véres a naci..a gond az volt hogy ma sem tudom mióta rohangáltam tenyérnyi véres nadrággal a suli udvarán. :S

Ez már nem velem történt; Ötödikben volt úszás, és évfolyamtársam mikor felállt a buszüléséről, barnás pirosas “trutyit” hagyott maga után szegény. :/


13/L

2015. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ez Igen...
2015. szept. 9. 14:16
 29/30 anonim válasza:
100%
Nekem is elég érdekes körülmények közt jött meg. Ötödikes voltam , év végi osztálykirándulásunk volt , a Balatonon ,természetesen 3 napos .. Rengeteget készültem , minden rendben volt , és eljött az indulás napja . Én nagy boldogan felszálltam a buszra , el is indultunk . Nem telt bele 10 perc , éreztem hogy valami nincs rendben. Oda nyúltam az ujjaimmal , úgy hogy senki se vegye észre , és tiszta vér lett a kezem úgy átáztam azalatt a pár perc alatt . Csak pár tisztasági betét volt nálam , 3 napra . Ráadásul nagyon erős is volt. A többiek mind fürödtek a Balatonba , én rosszul voltam , ömlött belőlem a vér , minden percben a sírás kerülgetett,mindenki azt kérdezte miért van rossz kedvem . Azt mondtam fáradt vagyok meg melegem van.szerencsére vittem pár fekete cicanadrágot. Mikor meg a többiek fürödtek a Balatonba , csak azt mondtam hogy fázok , meg hideg a víz. Szerencsére rá tudtam fogni , mert május végén mentünk és még tényleg nem melegedett fel annyira a víz .
2015. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
92%

"Várok még válaszokat?"

Azt én nem tudom deha vársz irok

2019. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!