Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek sokszor volt gyulladáso...

Akinek sokszor volt gyulladásos betegsége pl. petefészek gyulladás, hüvelygyulladás nehezen esett teherbe?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.A 2. próbálkozós hónapunkra összejött a baba.A dokim szerint ez amúgy is csak egy tévhit
2014. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyszer volt hüvelygyulladásom és majd 1 év volt mire kikezeltek belőle, akármit adott a doki mindig visszajött rövid időn belül. Ez volt 3 éve. Most 1 éve próbálkozunk a babával és nem jön össze, eddig minden vizsgálat jó lett, most lesz az átjárhatósági, mert ezek alapján a doki arra gondol, hogy a gyulladástól elzáródott a petevezetékem....
2014. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is volt hüvelygyulladásom elèg sokszor ès mindig visszajött,de amint gyereket akartunk már rögtön az első alkalom után teherbe estem.

Most van egy gyönyörű egèszsèges 14hós kislányom.

Szerintem ez sokmindentől függ.

De most per pillanat èpp petefèszek gyulladással küzdök.

Szerintem erre a nőgyógyász tud helyes választ adni.

2014. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lülü-ke válasza:
0%
én segíthetek neked aranyoskám hogy sikerüljön 78/f
2014. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!