Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon Félek a férfiaktól, de...

Nagyon Félek a férfiaktól, de nem tudom miért. Tud rá választ?

Figyelt kérdés

Szóval talán 2 éve alakult ki bennem ez. Amióta Pestre járok suliba és mindig egyedül lépek ki az utcára, nem társaságban. Régen ez nem így volt.

Szóval megérzem, amikor 1 férfi úgy néz rám, hogy közbe a szexre gondol azt főleg, ha velem. Nagyon félek már tőlük. Tudom leginkább azért vonzom őket ennyire, mert sugárzok magamból valamit.. Próbálom nem mutatni és oda se figyelni. De már nagyon aggaszt a helyzet.

Nem erőszakoltak meg soha, mégis úgy érzem, mintha mégis. Amikor anyum kérdezi, hogy biztos nem történt velem semmi? Nem tudok rá válaszolni, persze volt már olyan, hogy beakartak húzni 1 kocsiba, de nem történt semmi, kb. minden nap beszól minimum 1 munkás. Volt már, hogy buszon lefogdostak, volt hogy megfolytogattak, volt, hogy megsimogatták a combom. De rólam ruha soha nem került le. És mindig képes voltam megvédeni magam.

Sajnos kihat mindenre, mivel nem járok el szívesen. Félek, hogy oda vagy vissza fele hányan találnak be.

Fiút nem tudok szerezni, mivel ahogy megérzem, hogy vonzódik felém én eltaszítom és falat verek magunk közé.

Nem tudom mit tehetnék és mi áll mögötte.

Kérlek segítsetek.

16/L


2010. jan. 13. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neten nem próbáltál ismerkedni? Talán egy havert elő tudnál léptetni baráttá. Vele oldódhatna ez a probléma.
2010. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Folytogattak buszon??Azért az komoly..:D

Mindenképpen lelki dolgok állnak ennek a hátterében,sztem érdemes lenne felkeresned egy pszhiomókust!

2010. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is elmehetnél egy pszichológushoz! Nem azért, mert az általad leírtak feltétlenül valami szörnyű betegségre utalnak, mert lehet hogy egyáltalán nem komoly a dolog,csak egy "egyszerű" serdülőkori túlérzékenység/bizonytalanság, de egy szakemberrel jó lenne elbeszélgetned, hogy jobban megértsd önmagad.
2010. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vannak hasonló gondjaim, mint neked.

Tudod nekem mit mondtak erre? Hogy az a megoldás, hogy legyek szörnyen igénytelen. Mert, ha valakire ennyire felfigyelnek, az biztosan nagyon feltűnő és kihívó.Ezzel nem értek egyet, de szinte mindenkitől ezt kaptam.

Kipróbáltam az abszolút előnytelen, igénytelen külsőt, de akkor is volt, hogy megtaláltak. Így megdőlt az elmélet.

Viszont az előző válaszolókkal sem értek egyet.

A pszihológus nem fog változtatni a kisugárzásodon.

2010. jan. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, gondolkoztam. Valamilyen harcművészet, vagy önvédelem oktatás (nem küzdősportot írtam) rengeteget segítene.

Az, hogy megtanulsz támadást elhárítani, önbizalmat adhat.

Wing Tsun Kungfun némi melegítés után szituációkat gyakoroltunk, ha így ütnek meg, ha úgy fognak le. Ezt egy nő fejlesztette ki, tehát semmilyen hátrányod nincs belőle, ha 40 kilós vékony gyenge testalkatú vagy.

Talán próbáld ki, mert az nem életminőség, ha rettegésben éled a mindennapjaidat.


Még annyit, ha már van egy alap önbizalmad, akkor egy önvédelmi fegyver, amit biztosan tudsz használni csodákat tenne. Gázspray, gázpisztoly, gumi lövedékes pisztoly.

Esetleg ha szimpatikusak az illegális dolgok, sokkoló, vipera :)

Ezekkel csak az a lényeg, valamilyen szinten tudd használni.

Sok sikert!

2010. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem a buszon, hanem a verő fényes utcán fojtogattak meg.

A pszichológusról nem vagyok jó véleménnyel. De lehet az lesz, hogy nyáron felkeresek 1et.

Már próbáltam barátkozni neten. Találtam 1 nagyon aranyos srácot, elmeséltem neki az egész életem (ilyet még soha senkinek nem tettetem) Találkozni akar, én viszont nem vagyok rá képes. Bárhogy mondom neki, ő annak tudja be, hogy csak szégyenlős vagyok vagy nem tudom. De én komolyan nem tudok vele találkozni..

Az önvédelmi izé tényleg jó ötletnek tűnik! Köszönöm ez tényleg jó! Gázsprayt már én is akartam venni, csak odáig sose jutok el, hogy egy ilyen boltba betegyem a lábam..



Köszi a sok sok kommentet. Kedvesek vagytok! :)


De én igazából lelkileg építő dolgokra lennék kíváncsi.


Mert fura, hogy akiken nem érzek elferdült hajlamokat, azokra akár még rá mosolyogni is képes vagy, nem érzek félelmet.

Szóval ezt nem értem, hogy miért félek 1sektől és másoktól, miért nem?

Tényleg megérezhetem a másikban lakozó "kis" ördögöt..?

2010. jan. 14. 11:19
 7/13 anonim ***** válasza:
menj el pszichiáterhez...
2010. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Tényleg megérezhetem a másikban lakozó "kis" ördögöt..?"

Igen,megérezheted,ha valakinek nem olyan a kisugárzása(negativ)akkor érezheted ezt...,én is teljesen ismeretlen embereknél akiket életemben elöször láttam,hogy nem szimpatikus valahogy taszit..,pedig még egy szót se váltottunk!De az hogy félsz,azt nem értem,de biztos hogy lelki háttere van.

2010. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha veszel gázsprét, akkor kettőt vegyél, és az egyiket szórakozd el.

Milyen messze visz, hogy hord, mennyire tudsz célozni, és ilyenek.

2010. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mégis kin próbáljam ki??? XD
2010. jan. 14. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!