Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez biztos nem normális, mi...

Ez biztos nem normális, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Van az a problémám, hogy a nunimból mindig folyik valami. Nem menstruáció, mert átlátszó bár nem mindig.

De egyszerűen túl sok folyik. Szóval érzem, hogy folyik és minden nap kell tisztasági betétet használnom, mert attól félek, átázik a farmerem. Holnapután elmegyek vele orvoshoz, de addig szeretnék tudni valamit, hogy mégis csak úgy megközelítőleg. Eléggé félek :(



2015. okt. 20. 18:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi hogy válaszoltatok!! :)
2015. okt. 20. 21:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Normális,serdülőkorban jelentkezik,akár 9 évesen is lehet már,a menopauzáig tart 45-55 éves korodig.Minden nap lesz,hol kevesebb,hol több.A hüvely tisztulását szolgálja,nyugodtan használj tisztaságit.Színe átlátszó,fehér és amikor picit száradi kezd pisihez hasonló sárga színű is lehet.
2015. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok mi a vicc? Ugye én elmentem ezzel dokihoz aki azt mondta h nem hiszi h lenne valami baj de azért elkűldött a nőgyógyáazhoz... Meg felírt nekem ilyen Saforelle intim mosakodót is. Anya viszont nem akar elvinni a nődokihoz azt mondta meglátjuk használ-e a mosakodó. Ha nem akkor elvisz. Közben meg mindenhol azt olvasom h ez tök normális ti is azt írjátok a dokim meg nőgyógyáazhoz küld. Akkor most? :(
2015. okt. 25. 08:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Menj el nőgyógyászhoz, valószínűleg ő is elmondja, hogy semmi bajod, és mindenki megnyugodhat. Ha meg mégis valami bajod van (nagyon valószínű, hogy nincs), akkor meg jó hogy elmentél és kiderült. Szóval nincs veszíteni valód. Nem tudom, voltál-e már nőgyógyásznál. Ha nem, nyugi, nem kell félni. Ha gondolod, keressetek direkt nő nemű orvost. (Én 14 vagyok, már voltam pár nőgyógyásznál, férfihez képtelen lennék elmenni.)


Egyébként szerintem az intim mosakodó fölösleges, nekem legalábbis semmit nem változtatott. Próbáltam több félét. A nőgyógyászok egy része is ellenzi, más része ajánlja, van amelyik meg azt mondja, teljesen mindegy.

2015. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog.Nem kell nőgyógyászhoz menned.


Ha mêgis el szeretnél menni,női orvost keres,előtte könnyebb levetkőzni alul és hosszú felsőbe menjél mert az takar,vizsgálat alatt meg anyukád ne legyen bent,ez intim vizsgálat.A vizsgálat ha folyásból vesznek mintát kb olyan holgy alul levetkőzöl,nadrág,bugyi le,zokni marad.Ágyra felfeszel,ágy vêgébe fenékkel lecsúszol,lábad lábtartóra teszed.Jön a doki újjal a hüvelyedbe nyúl,közben hasad másik kézzel tapintja és kihúzza az ujját a hüvelyedből és Valószínűleg nálad ezek után egy kis pálcikát elővesz ezzel a hüvelyedbe nyúl és mintát vesz.

2015. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!