Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehetséges? Mondjátok hogy...

Ez lehetséges? Mondjátok hogy nem!

Figyelt kérdés
A kissebbik lányom 5 éves. Ma reggel odajött hozzám és azt mondta hogy "anya fura színű lett a bugyim" először azt hittem hogy kissebb baleset történt... Kértem hogy mutassa meg és vér volt. Előző este egy kicsit fájt a hasa. Lehetséges hogy menstruál? Légyszi mondjátok hogy nem! Beraktunk a bugyijába egy betétet de nem érti hogy miről van szó. Holnapra próbálok szervezni egy nőgyógyászt. Elmondjam neki a "nagylány" dolgokat vagy várjak mit mond a nőgyógyász? A nagyobbik lányom 9 éves neki még semmi sem volt. Nekem 14 éves koromban jött meg szóval nem értem... Segítsetek légyszi!

2015. okt. 29. 09:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Én egy urológushoz is elvinném.
2015. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék szerintem a kérdés is az!
2015. okt. 29. 09:43
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj, ebben a válaszban mi a nem normális? Urológust javaslok, mert nem lehetsz benne biztos, hogy a vér nem-e felfázásos gyulladásból ered például. Én is vérzek, ha nagyon felfázok, és fájdalmaim is vannak, miért ne lehetne egy ötéves kislánnyal is ez?

A menstruációra nem tudok írni semmit, keresgélek a neten, de őszintén szólva jobban hajlok afelé, hogy másból ered a vérzés.

2015. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Tudtommal az urulógus férfi nemi szervel foglalkozik...
2015. okt. 29. 09:52
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értem, mi a baj az urológusos válasszal, nekem is az volt az első gondolatom, hogy talán annak több esélye van. A hasfájás is beleillik a képbe. Ugyan ő még kicsi, nem tudja, de a felfázásból eredő hólyaggyulladás pl ugyanúgy fáj, mint a menszesz görcs, és vérezhet is. Mennyi vér volt? Azóta vérzik?
2015. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Rosszul tudod... nézz utána.
2015. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%
A férfi nemi szervi megbetegedéssekkel foglalkozik, igen, meg a vizeletkiválasztó rendszerrel mindkét nemű betegek esetében...
2015. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%

Előzőekkel egyetértve: urológus. Bár én első körben elvinném a gyermekorvoshoz, vagy legalább felhívnám, hogy ő mit tanácsol.


Én kizártnak tartom, hogy menstruálna, valami más lehet a háttérben szerintem.


Fontos: ő ne lássa rajtad, hogy ijedt, tanácstalan vagy, semmi értelme, hogy átragadjon rá is. (A kérdésedből ilyen érzések jönnek át, ami érthető is...)

2015. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem olyan tipikus piros vér inkább mint a menstruáció. És igen még vérzik egy kicsit.
2015. okt. 29. 10:00
 10/33 A kérdező kommentje:
Felhívtam a gyerekorvost és mondta hogy mindkettő lehetséges de menjünk el hozzá tud fogadni minket szóval indulunk majd beszámolok remélem hogy "csak" felfázás...
2015. okt. 29. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!