Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehetséges? Mondjátok hogy...

Ez lehetséges? Mondjátok hogy nem!

Figyelt kérdés
A kissebbik lányom 5 éves. Ma reggel odajött hozzám és azt mondta hogy "anya fura színű lett a bugyim" először azt hittem hogy kissebb baleset történt... Kértem hogy mutassa meg és vér volt. Előző este egy kicsit fájt a hasa. Lehetséges hogy menstruál? Légyszi mondjátok hogy nem! Beraktunk a bugyijába egy betétet de nem érti hogy miről van szó. Holnapra próbálok szervezni egy nőgyógyászt. Elmondjam neki a "nagylány" dolgokat vagy várjak mit mond a nőgyógyász? A nagyobbik lányom 9 éves neki még semmi sem volt. Nekem 14 éves koromban jött meg szóval nem értem... Segítsetek légyszi!

2015. okt. 29. 09:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb lássa orvos. A felfázás okozhat véres vizeletet, mely fájdalommal jár.
2015. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Na, akkor gondolom, az urológus fogalmával is sikerült tisztába jönnöd :)
2015. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Drukkolok Nektek, majd írj, hogy mit mondott.
2015. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Elmentünk a gyerekorvoshoz egyből be is hívott minket. Kérdezgette a lányomat hogy mikor, meddig, hogyan, fájt a hasa és hogy fájt e amikor pisilt. Utána megvizsgálta ránézett és mondta hogy nem akar hinni a szemének mert egyértelműen menstruál. Utána megvizsgálta teljesen tetőtől talpig. A lányomat elvitte az egyik nővérke adott neki lufit és nyalókát addig beszéltem az orvossal. Mondta hogy nagyon ritka hogy menstruáljon ennyi idősen de sajnos ez van. Mondta hogy tampont nyilván ne csak betétet. Azt is mondta hogy mindenképp mondjuk el neki a dolgokat de óvatosan ne az összes részletet. Beszélgettünk a doktornénivel a lányom kb meg is értette. Mondtam neki hogy mindig szóljon tudja hogy kell berakni a betétet tudja melyik szekrényben van otthon. Majd az oviba is rakunk a szekrényébe. Nincs mit tenni ez van. Csak őt sajnálom de majd megérti idővel...
2015. okt. 29. 11:09
 15/33 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel hogy mit mond a doki. Az én lányom lassan 7 éves lesz, és pont a férjemmel este beszéltük, hogy lehetséges hogy lassan őis menstruálni fog. Ugyanis nekem 8 éves koromban jött meg. Férjem szerint ez lehetetlen, és szerinte rosszul emlékszem. De tuti hogy nem.
2015. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Tyű, ezt nem gondoltam volna. Kegyetlen :( Nekem 11 évesen jött meg, és azt hittem, az volt korai. Hát nem...
2015. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15 vagyok. Pont akkor írtál amikor én. Hát nem semmi. Nem lehet hogy ez ilyen egyszeri alkalom volt?
2015. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem egyszeri alkalom volt sajnos. Mondta az orvos hogy egyértelműen menstruál 😳😳
2015. okt. 29. 11:31
 19/33 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem adott beutalót endokrinológushoz?
2015. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

És se nőgyögyászhoz nem küldte el?

Ismerek hasonló esetet, de ott a gyerekorovos első dolga az volt, hogy elküldte erre a 2 helyre a kislányt.

2015. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!