Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két nőgyógyász, két különböző...

Két nőgyógyász, két különböző diagnózis. Ez, hogy lehet? Kinek higgyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete voltam magán dokinál, mert egyik hónapról a másikra rendszertelenné vált a ciklusom. Augusztusban 10 napot késett (baba nem volt), szeptemberben nem jött meg, októberben 12 nap késés, most még semmi.

Szóval, akkor csinált UH, és megállapította, hogy valószínűleg policisztás petefészek szindróma. Hormonvizsgálatot kért, amit még nem tudtam megcsináltatni, mert várom a mensit..

Gondoltam egyet, elmentem ma az SZTK-ba. Ott is elmondtam a panaszomat, azt nem, hogy már egy magán doki látott. Ő is megnézett UH-val, és semmit nem látott a petefészkeimen.. teljesen normálisak.

Most akkor mi van? Kinek higgyek? Menjek egy 3. dokihoz? Valakinek hasonló tapasztalat?


2015. nov. 12. 11:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Szerintem elmegyek holnap a másik dokihoz az sztkba..

2015. nov. 12. 13:47
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Magán nőgyógyász szívesen elkezelget téged egy darabig a jó bevétel reményében.
2015. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen.. párom is ezt mondta..
2015. nov. 12. 16:52
 14/26 anonim válasza:
12-es válaszolónak bizony nagyon igaza van!!!!!
2015. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%
Van a mondás, hogy vannak a nőgyógyászok és vannak az orvosok...
2015. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Aki ezt kitalálta jó nagy kretén lehetett. A nőgyógyászom az egyik legjobb orvos akit valaha ismertem. De ha gondolod utolsó, ha nőgyógyászati műtétre lesz szükséged mint nekem, te fordulj bizalommal szemészorvoshoz vagy bőrgyógyászhoz.
2015. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság kedves utolsó, hogy én is hallottam már ezt a tézist, méghozzá orvosoktól!!!
2015. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szakmai féltékenység...minden munkahelyen megvan.
2015. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Csak nem érintett vagy?...
2015. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan szempontból hogy a daganatot a méhemből mondjuk kardiológia vagy gégész nem tudta volna kioperálni csak a nőgyógyászom.
2015. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!