Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két nőgyógyász, két különböző...

Két nőgyógyász, két különböző diagnózis. Ez, hogy lehet? Kinek higgyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete voltam magán dokinál, mert egyik hónapról a másikra rendszertelenné vált a ciklusom. Augusztusban 10 napot késett (baba nem volt), szeptemberben nem jött meg, októberben 12 nap késés, most még semmi.

Szóval, akkor csinált UH, és megállapította, hogy valószínűleg policisztás petefészek szindróma. Hormonvizsgálatot kért, amit még nem tudtam megcsináltatni, mert várom a mensit..

Gondoltam egyet, elmentem ma az SZTK-ba. Ott is elmondtam a panaszomat, azt nem, hogy már egy magán doki látott. Ő is megnézett UH-val, és semmit nem látott a petefészkeimen.. teljesen normálisak.

Most akkor mi van? Kinek higgyek? Menjek egy 3. dokihoz? Valakinek hasonló tapasztalat?


2015. nov. 12. 11:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kardiológus bocs kijavított a telefon.
2015. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
De a sebész igen.
2015. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Neked.
2015. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj, előző!

Hogyne tudná a sebész kivenni. Csak a nőgyógyász is meg tudja tenni és ezért nem kell külön sebészetre menned.

2015. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nem értem a 15-ös és 17-es megnyilvánulást. Mindkettő meg tudja csinálni...de a 15-ös szerint csak az egyik orvos?
2015. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Bocsánat de ez nem az én véleményem, hanem a többi orvosé...
2015. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!