Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lettem, de fogamzásgátl...

Terhes lettem, de fogamzásgátlót szedek. Abbahagyjam a gyógyszert, vagy szedjem végig? Semmiképpen se szeretném megtartani, de lehet hogy nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
November végén volt utolsó rendes menstruációm, decemberben párszor szexeltem gumi nélkül. Késve ugyan, de valami vérezgetés kezdődött január elején. Örültem, fogamzásgátlót elkezdtem szedni, de egy nap alatt elmúlt a vérzésem. Megijedtem, emiatt vettem tesztet és 3 is pozitív lett. Lyndinett 20-at szedek, kb 10 napja. Semmiképp' sem szeretném megtartani, de nőgyógyászhoz is egy hónap múlvára kaptam időpontot, addig szedjem a gyógyszert? Vagy abbahagyhatom és maximum vérzek? Az utolsó nőgyógyászom azt mondta, hogy PCO-s vagyok emiatt nem is nagyon tudnék teherbe esni, lehet hogy terhes se vagyok? (Asszisztens telefonon azzal nyugtatott, hogy lehet hogy csak cisztám van.)

2016. jan. 11. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz 5 hetes terhes, ha 1 hónapos a kapcsolatod?
2016. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A terhesség az utolsó menstruáció első napjától számolják.
2016. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

érdekes. Hol laksz amúgy hogy egy hónapra van időpont? Ahol én lakom és legutóbb voltam már másnapra volt.

Rendszeresen járok pszichiáterhez, ahol tényleg sokan vannak és mellette van a nőgyógyászat és időnként látom hogy pangás van ott. Sokáig nincs senki, aztán megint van.

2016. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!