Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene, aki hasonló...

Valaki segítene, aki hasonló helyzetben volt már?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,3 éve szedtem fogamzàsgàtlót a bőrgyógyâsz àltal felìrt Diane-t,mert szörnyen pattanasàsos voltam 10 éves koromtól kezdve,màr megpróbàltam szinte minden hàmlasztó krémet,amit felîrt,amik csak egy ideig hasznàltak,de utàna ismét elkezdett burjànzani az arcom,szóval felìrta ezt a gyógyszert(jó kövezzetek meg,most mâr tudom,hogy nem kellett volna szednem). Szeptember környéken a nődoki elküldött vérvizsgâlatra,ahol rossz lett a trómbózis eredménye,îgy mondta,hogy âlljak le a gyógyszerrel,legalàbb kiderül,hogy megjön-e. Úgy is tettem. De közben elmentünk endokrinologiara is,mert idokozben màr nem csak az arcomon,de a mellkasomon es a hàtamon is kipattogtam,meg persze amiatt,hogy lassan 3 hónapja màr nincs menzeszem csak megvonàsos vérzésem volt a gyógyszer abbahagyàsa utân pàr nappal.Az eredmények a hormonvizsgâlatról pedig: LH : 10 mU/ml FSH: 7,18 mU/ml, de nincs menstruacióm,îgy nem tudom mihez viszonyìtani.

Se prolactin 152(40-530 a normâl tartomâny). Se-DHEA-szulfàt: 10,40(0,95-11,67 a normàl). Előre is nagyon szêpen köszönöm a segìtséget!


2016. jan. 30. 22:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!