Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SHEWEE - titkos fegyver állva...

SHEWEE - titkos fegyver állva pisiléshez - CSAK NŐKNEK! Ki használna ilyent?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én használnék, szerintem például túrázás alkalmával nagyon hasznos, meg vannak egyéb helyzetek is gondolom, amikor alkalmas, például begipszelt térd, stb. Erre praktikus. Mindennapokban természetesen nem használnám, mert olyan szempontból inkább macerás lenne, mintsem "praktikus".
2010. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És tényleg meg lehet tisztán oldani a dolgot?
2010. ápr. 2. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálkoztam már hasonló dologgal, tapasztalataim szerint és a képek alapján nem megfelelő ennek a dolognak a kialakítása, jobban is meg lehetne oldani, mert így nagy az esélye, hogy "mellémegy", de ötletnek nem rossz.
2010. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jó kis találmány. A kivitelezésre azért kíváncsi lennék.
2010. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én rendelek és megírom a tapasztalataimat, oké? :D
2010. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
OK! De tényleg!!??
2010. ápr. 4. 18:51
 7/18 anonim ***** válasza:
tényleg. :) ha minden igaz, holnapután meg is érkezik a küldemény :D:D
2010. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
"tisztán" alatt azt érted, hogy mellémegy-e, vagy hogy higiénikus-e? Mert a pisi steril :)hogy mellémegy-e azt nem tudom (a rendelős csaj) :D
2010. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

na megint én vagyok! megjött a cucc :P első alkalommal kipróbáltam a fürdőkádban, szerencse hogy ott, mert elég rendesen mellément xD.. aztán rájöttem hogy a technikán kell korrigálni. A második próbálkozás teljes siker volt :Đ

legközelebb megkockáztatom nadrágban is... nagyon remélem hogy nem hibázok :D:D


de nagyon örülök neki:D majd beállok vele 2 srác közé a piszoároz x) kivácsi leszek, milyen képet vágnak majd :D

2010. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A "tisztán" alatt azt értettem, hogy azért nem lenne szerencsés telibe lepisilni a nadrágot, vagy egyik szárán belepisini. :)

Szóval próbáltad már nadrágban? Elképzelhetőnek tartod, hogy használni fogod utazás, vagy hasonló alkalommal? Nem macerás? (mondjuk szerintem vagány dolog lenne, valami túrázáskor, igencsak felkeltené az érdeklődését a pasiknak, hogy mégis hogy....)

2010. ápr. 19. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!