Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SHEWEE - titkos fegyver állva...

SHEWEE - titkos fegyver állva pisiléshez - CSAK NŐKNEK! Ki használna ilyent?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
annyira nem macerás. és így talán nem olyan gáz, nem látja mindenki a popódat meg mindent:D nem úgy, mint mikor leguggolsz.
2010. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
egyszer ment mellé, nadrágba XD de csak egy kicsi úgyhogy nem volt feltűnő :'D de jót röhögtem magamon :P
2010. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na én most rendeltem ilyet, kíváncsi vagyok, milyen lesz :) Ma beszélgettünk erről barátnőmmel, hogy milyen jó lenne állva pisilni, amikor beugrott, hogy hallottam már valami ilyen szerkentyűről, nagy nehezen megtaláltam neten, és mondom, akkor már rendelek is, mert jövő héten megyek fesztiválra, a toi-toi vécében meg nem olyan túl jó pisilni, pláne, hogy nem a legbiztosabb a térdem, sokszor beremeg. Remélem jó lesz, de előtte azért itthon begyakorlom, remélem megérkezik addigra.
2010. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, szerintem nagyon praktikus!
2010. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is akarok rendleni, hol rendeltétek és mennyi a szállítási ktg? Tényleg nagyon jó? Nekem nyaraláshoz kellene majd :D
2011. ápr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mivel én most találtam egy terméket, gondoltam megosztom veletek.A neve Intim Kála, ami nekem szuperül bevált, és baromi praktikus. Egy farzsebben elfér és használat után ki lehet dobni a kukába, így nem kell elmosogatni, ahogy ezt a műanyag terméket. Ráadásul jóval olcsóbb is. Én mióta kipróbáltam, rendszeresen használom. Leginkább bulikban, de az orvosi rendelőben is tök jól jött...
2015. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Linkelj mar honnan vetted?
2015. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
[link] Azóta úgy tudom, hogy a Csömöri úti benzinkúton is lehet kapni!
2016. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!