Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23éves vagyok.9éve menstruálok...

23éves vagyok.9éve menstruálok, de még sosem fájt a hasam emiatt, fogalmam sincs milyen az a menstruacios görcs?!

Figyelt kérdés
A fejem és a labam szokott fájni. Félek hogy így majd a szülést is nagyon nehezen fogom bírni, hisz sosem görcsölök. Van így más is?

2016. ápr. 18. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én se görcsölök soha. Szerintem ne aggódj, ha oda jutsz a szülésnél nem lesz semmi bajod. Egyik barátnőm 24 évesen szült, ugyanúgy bírta, mint mások, nem volt semmi problémája és ő se görcsöl menstruáció idején.
2016. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, ment a kezecske :)
2016. ápr. 18. 18:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Zöld kezecske ;)
2016. ápr. 18. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem ettől függ, bár nem szültem még:) Amúgy örülj neki hogy nem görcsölsz, bár a fejfájás se túl jó...Amúgy nekem is volt az elején 4 év kb amikor semmit nem éreztem belőle, most meg kikelni alig tudok. De ettől nem hiszem hogy könnyebb lenne szülni, az egészen más érzés lehet, meg ettől még nem készülsz fel rá jobban. Szóval szerintem nem vagy hátrányban:)
2016. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) hat nem kellemes a migrenes felfajas sem az biztos :) nem birok maszkalni sem, tvt nezni sem szoval a fenyt sem...
2016. ápr. 19. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!