Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből terhesség? Mi a...

Lehet ebből terhesség? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az első héten (a 3.napon) elfelejtettem bevenni a gyógyszerem amit 12 órán túl pótoltam. A tájékoztató szerint ha a kihagyott szem napjához képest 1 heten belül együtt voltam valakivel akkor fenn áll az esélye a terhességnek. Én viszont kb 10 nappal előtte voltam együtt a barátommal, de akkor sem bennem ment el. Amiert kicsit mégis aggódok, mert kb 2 napja érzékeny a jobb mellem. Nem olyan durván de főleg érintésre azért az. Ez eddig soha nem volt rám jellemző. Lehet csak én parázom túl a dolgot és véletlen egybeesés vagy csak a gyógyszer későn pótlása van rám ilyen hatással. Mi a véleményetek? Valakivel történt már hasonló?

(Ui.: mielőtt bárki azzal jönne, hogy felelőtlen vagyok, 2 éve szedem a tabit és most először fordult velem elő ilyen. Nem voltam otthon és mire hazaértem elfelejtettem bevenni)

Köszi előre is!

18/L



2016. máj. 23. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló sem véd 100%-osan, ha rendszeresen szeded sem. Ha késne a menstruációd, a várt után 4-6 nappal csinálj tesztet. Vérből előbb kimutatható, a várt menstruáció előtt is. A melled érzékeny lehet más miatt is, pl. mert meg fog jönni :)
2016. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uh majd csak 8-án kell megjönnie, addig megesz a fene..:D de köszönöm :)
2016. máj. 23. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is felejtettem már el, szerintem aki tablettát szed, életében egyszer el fog felejteni egy szemet :)

Az első héten elég necces, mivel akkor ugye előtte nem szedtél pár napig, elkezdett kiürülni belőled. Viszont szerintem ha menstruáltál egyet az együttlét és az elfelejtett tabi között, akkor nem hinném, hogy baj lenne belőle. Legalábbis elég csekély az esélye, gondolj bele, még úgy is sokaknak nehéz teherbe esni, hogy nem szednek semmit és próbálkoznak, akkor mekkora eséllyel élt túl benned 10 napot és egy menstruációt elég mennyiségű sperma a megtermékenyítéshez? Főleg, ha nem benned ment el... Nem mondom, hogy nyugi van, semmi nem lesz, mert még a helyes tablettaszedés mellett sem 100%, soha nem 100%, csak ha valaki nem szexel :) De ha gondolod, menj el orvoshoz, ha meg nem jön meg időben (tablettánál elég pontosan szokott) akkor kezdj aggódni.


A melled szerintem sok mindentől fájhat, nekem is teljesen random van, hogy érzékenyebb. Gondolom most emiatt figyeltél fel rá. Amikor nem vettem be kb. fél éve és emiatt kimaradt a menzeszem egy hónapban (mert nem tartottam szünetet utána a tablettánál) már minden bajom volt, hogy "úristen én most tuti terhes vagyok, mennyit eszek meg ideges vagyok minden kis dolog miatt úristen". :)

2016. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem igazad van :) belegondolva logikus persze, csak alapból is parázós vagyok
2016. máj. 23. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Valakivel voltál? Tehát megcsaltad a barátod?

Az komoly egyébként, hogy 16 éves körös óta roncsolod magad hormonnal. Jó korán kezdted te is....

2016. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nem csaltam meg csak így fogalmaztam...egyébként szerintem az én döntésem hogy mit csinálok és mit nem, nem ez volt a kérdés. Nem fogom egy latexdarabra bízni magam. Ha meg nem védekeznék akkor meg azért lennék hülye..
2016. máj. 25. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A latex megbízhatóbb, de te tudod. Ha tönkre akarod magad tenni, tömd magad tovább szintetikus hormonokkal. Aztán amikor később bajod lesz, gondolj erre. ;)
2016. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké
2016. máj. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!