Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők általában hízni vagy...

A nők általában hízni vagy fogyni szoktak a fogamzásgátló tablettától? Írjátok le a tapasztalatotokat!

Figyelt kérdés
Én elég vékony vagyok, és remélem, hogy hízok egy kicsit tőle, ill. hogy nőiesebb leszek.
2010. ápr. 19. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egyértelműen hízni! csakh. példát is adjak: én 50kg-ról 3 év alatt 62re ugrottam XD de amúgy nekem sem gond, mert már régóta hízni akartam :)
2010. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És biztos, hogy a tablettától híztál?

Én egész nap eszem, és mégsem hízom egy dekát sem. Ja, csak úgy mellesleg: már van két gyerekem. Bár ez szerintem ebből a szempontból lényegtelen.

2010. ápr. 19. 21:48
 3/14 anonim ***** válasza:
hízni mint a huzat!
2010. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
első vagyok: tuti h. az a ludas! majdnem 20 voltam mikor elkezdtem szedni, addig ropi voltam, hiába zabáltam kb egész nap.
2010. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
úgy értem, h majdnem 20 éves XD ezt azért írom, mert ha addig nem sikerült ugyanannyi, sőt több kajával hízni, akkor nem hiszem, h véletlen egybeesés lett volna, h pont a bogyó szedésekor kezdett látszani, h én tulajdonképpen táplálkozom is :D
2010. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, nem bánnám, ha nálam is így működne.
2010. ápr. 19. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
én nemhíztam semennyit sem 8 évnyi foggátló szedés alatt. csak amennyit anélkül is híztam volna kb 1-2-3 kilót.
2010. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

sokan hízni szoktak a fogigátlótól vagy nincs a testsúlyukra hatással.

Én megcáfoltam a természet törvényeit :) és kb. 7-8 kg-ot fogytam tőle.

azóta se hallottam még ilyet hogy valaki lefoggyon tőle :)

2010. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól kérdezem, aki hasonlóan vékony volt mint én, hogy milyen tabit szed és mennyibe kerül?
2010. ápr. 20. 21:00
 10/14 anonim válasza:

Én amikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót,utána fogytam.

Pedig addig is elég vékony voltam.

2010. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!