Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők általában hízni vagy...

A nők általában hízni vagy fogyni szoktak a fogamzásgátló tablettától? Írjátok le a tapasztalatotokat!

Figyelt kérdés
Én elég vékony vagyok, és remélem, hogy hízok egy kicsit tőle, ill. hogy nőiesebb leszek.
2010. ápr. 19. 21:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nahát....
2010. ápr. 21. 15:24
 12/14 anonim ***** válasza:

első vagyok

én novynettet szedek, de most fogok váltani, mert tegnap voltam nőgyógynál, és fincsi kis hormonzavarom lett a tabitól, szóval nem ajánlom :( most majd egy laurina nevűt fogok szedni, ez kis hormontartalmú, ami valószínű azzal fog járni, h visszafogyok, mivel az étrendem ugyanaz marad, mint régen is volt :S

hát ezek után lehet mérlegelni, mi éri meg jobban :S

bár persze nem mindenki jár ilyen rosszul vele...

2010. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A súlyom stagnált, amíg szedtem 4 évig, aztán abbahagytam és hopp felugrott rám 6 kg.
2010. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ne kezdd el szedni!!!!

Fiatalon én is vékony voltam. Sokak szerint túl vékony, de nekem tetszett az alakom.

21-22 éves korom körül kezdtem el szedni fogamzásgátlót. Fel is szedtem jó pár kilót. Most azon szenvedek, hogy valahogy leadjam. Ráadásul még narancsbőröm is lett.

A gyógyszert ha elkezded, nem tudod szabályozni, hogy mennyit akarsz hízni. Egyszer csak ott leszel, hogy hopp és már kövér is vagy. Aztán azon sírsz majd, hogy újra vékonyabb legyél.

De persze ez csak az én véleményem.

Én már bánom, hogy valaha is szedtem fogamzásgátlót. Ha bármilyen problémám van magammal, megpróbálom más úton megoldani.


25/N

2012. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!