Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Új fogamzásgátló tablettát...

Új fogamzásgátló tablettát kaptam 2 hónapja, azóta felszedtem pár kilót, hogy tudok lefogyni? Úgy tudom, ha valaki tablettát szed sokkal nehezebb fogyni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

nem nehezebb, én akkor adtam le a javát. na meg attól szedtem fel. szóval utána tabitváltottam, és jöhet a fogyi. az egyik előnye az, hogy amikor megjön, nem csap földhöz (mint tabi nélkül), hanem rendesen éled tovább az életed. nem kell fájdalomcsillapitokat szedned, nem maradsz ágyban kért napra (legalábbis én ilyen szenvedős voltam). másik az, hogy a szervezeted a tabi mellett nem olyan mértékben tartja vissza a vizet, mert csak megvonásos vérzésed lesz. esetleg annyi, hogy picit megnő az étvágyad, kicsit jobban kivánod, mint máskor. de természetes menzesznél meg akkor kivánod az egész hűtőt, meg cukrászdát.


szóval önmagában az, hogy fogamzásgátló mellett nehezebb a fogyás, nem igaz.

2010. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!