Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett tudtatok rendesen fogyni?

Figyelt kérdés
Már több, mint 2 éve szedek, nincs bajom vele, híztam, de persze nem fogom rá h miatta.Írtam orvosnak is neten, szerinte nehezebben lehet leadni a plusz kilókat szedés közben, de abbahagyni nem szeretném, ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra.
2010. nov. 8. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt 4 kilót fogytam, amikor elkezdtem szedni.
2010. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a mai foggátlok már olyan alacsony hormontartalommal rendelkeznek, hogy kb semmi.
2010. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 kg plusz mellette, egy hónap alatt -8 kg amikor abbahagytam és semmi más változás nem volt ;)
2010. nov. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

Bocsi, de nem arra voltam kíváncsi h a bogyótól ki mennyit fogyott:D hanem mellette, fogyókúrázva, amióta szedem én többet eszem és meg is látszik már..

2010. nov. 9. 06:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyógyszer mellett is az életmódomtól függött a súlyom. Ha diétáztam, tornáztam, szépen ment le a heti fél-egy kiló, ha nem figyeltem oda, akkor meg híztam. Én nem vettem észre, hogy másképp működne, mint gyógyszer nélkül.

26/N

2010. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi!:)

Egyenlőre megnézem h gyógyszer mellett h tudok, ha nem menne, akkor lehet abbahagyom, de nem szeretném:S

2010. nov. 9. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogyózom, bogyót is szedek. Ugyanúgy fogyok, mint gyógyszer előtt. Nem a gyógyszer miatt eszel többet, hanem az akaraterőd hiánya miatt, kár ezt a gyógyszerre fogni.
2010. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ott van fent, h nem fogom rá, már bocsi!Egyébként doki mondta h gyógyszer mellett nehezebben lehet fogyni és tény h nekem sokkal nagyobb étvágyam van amióta szedem, tehát ez attól van, de nem azt mondom h a bogyó miatt híztam el!Természetesen azért, emrt többet eszem és kevesebbet mozgok.
2010. nov. 10. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!