Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett is le tudnék fogyni? Milyen módszer lenne a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés

Lindynette 20-at szedek, 18 éves vagyok, 163 cm, 58 kg. Milyen módszerrel fogyhatnék le leggyorsabban és úgy, hogy ne is szedjem vissza?

Fogamzásgátló mellett lehetséges egyáltalán?


2011. márc. 28. 15:59
 1/10 bix ***** válasza:

párom is azt szedi, elég laza hormontartalma van, jelenleg az egyik legjobb a piacon. simán tudsz mellette fogyni, egy jó diéta, és egy kardióprogram kell csak. intervallumos futás pl megteszi.


hogy ne szedd vissza ahoz olyan diéta és mozgás kell amit hosszú távon tudsz csinálni... ha visszaállsz a zabálásra és a szemét kajákra akkor hízni fogsz.

2011. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudnál nekem konkrétumokat mondani, mit egyek és mennyit, illetve mennyit mozogjak és mit, pl futás, vagy inkább torna, vagy mindkettő???
2011. márc. 28. 16:04
 3/10 bix ***** válasza:

diétára egész jól összeszedett alapozó itt

[link]


intervallumos futás a leghatékonyabb ami ingyen van kb, erre rá tudsz keresni a neten te is;)

[link]

de itt is van támpont. itt a jóidő lehet tolni.

2011. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló szedése nem kizáró kritérium. Nem is tudom hogyan jutott eszedbe.

Én is most fogyókúrázok. Másfél éve szedek fogamzásgátlót.

3 hete csinálom a 90 napos diétát, nagy sikerrel.

2011. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

16:07

Köszi!!

16:18

Mert a fogamzásgátlótól kicsit meghíztam, ezért gondoltam, hogy nehéz mellette fogyni. Ha megkérdezhetem te hány kg vagy? Mennyit szeretnél leadni, és mennyit sikerült eddig? Persze nem muszáj válaszolni ha nem szeretnél :)

2011. márc. 28. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:

171 cm vagyok és őszintén nem tudom, hogy mennyiről kezdtem, mert nem mertem ráállni a mérlegre.

Egy hét után álltam rá először a mérlegre, akkor 71,2 kg voltam. Most rá 2 hétre 69 kg vagyok.

Elvileg heti 1-1,5 kg fogyás az egészséges úgyhogy teljesen meg vagyok magammal elégedve.

Kb 58 kg-ra szeretnék lefogyni.

21/L

2011. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi és sok sikert :)
2011. márc. 28. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a fogamzásgátlótól híztál meg. Hanem azért, mert többet ettél..
2011. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az előzőnek igaza van:) Én is híztam, 3 éve szedek,ezt is szedtem 2 évig, de tudom h attól nem lehet, csak többet eszel, talán éhesebb vagy tőle jobban.

Írtad h leggyorsabban és h ne is add vissza.Ha valóban így akarod, akkor ne diétázz, hanem életmódot válts!Ha 1-2 hétig diétázol attól még ugyanúgy visszamegy a felesleg, ha utána ugyanúgy eszel, mint előtte.Először vezess be vmi sportot, amit szeretsz is csinálni és intenzíven folytasd, kajánál meg először csökkentsd le az adagokat és napi 4-5 kajálás legyen.

2011. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én három évig szedtem ugyanezt, és nem híztam tőle semmit... többet ettél, ennyi.
2011. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!