Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van eselyem...

Szerintetek van eselyem teherbe esni?

Figyelt kérdés

30 eves vagyok, par evvel ezelott PCO-t allapitottak meg nalam.

Soha nem volt rendszeres a ciklusom, csak 2-3 havonta jott meg.

Az elmult 3 evben sikerult elerni 35-55 napos ciklusokat.

Az elmult 1 evben csak megszakitassal vedekeztem, de nem lettem terhes.

Igazabol nem tervezek meg gyereket, de vajon lenne eselyem, ha akarnek?

Csak foglalkoztat a kerdes. Meg nem vágyom gyerekre, de ha meg 35 evesen ut be a vágy, akkor lehet mar keso lesz elkezdeni hormonozni meg stb.


2016. szept. 25. 23:30
 1/2 anonim válasza:

Van. Csak nehezebb teherbe esni.

Nekem vannak rokonaim ezzel a betegséggel es mielött terhesek lettek volna valamit csinaltak veluk az orvosok. Te biztos jobbban tudod mi lehet.

Lehet h az elovaladektol nem de a beleelvezestol teherbe eshetsz. De lehet az orvosi beavatkozastol csak.

2016. szept. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Update: Miután abbahagytam a fogamzásgátló szedését, a második hónapban terhes lettem és problémamentes terhesség után egészségesen született a gyermekem. Ennyit az orvosi ijesztgetésről, amivel 10 évig éltem együtt, hogy nehéz lesz teherbe esni.
2020. dec. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!