Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ma túró szerű dolgott...

Ha ma túró szerű dolgott vettem észre ott lent, de nem viszket, nem ég és semmi más tünetem nincs ezen kívül, akkor ez lehet, hogy nem is gomba? 15L

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"tegnap még csak turós ma meg sok sárga erősszagu folyás. Doki csak hétfőn tud fogadni. Addig nemtudom mit csináljak. Én gondoltam,veszek canesten kupot,szerintem probáljuk ki."

A sárga folyás inkább utal baktériumra, mint gombára, a Canestennel semmit nem fogsz elérni és ha normális felelősségteljes orvoshoz mész, aki csinált tenyésztéses vizsgálatot, akkor mivel használsz kúpot, az eredmény értékelhetetlen lesz! Így nem derül ki, hogy pontosan milyen kórokozót is kéne kikezelni!

Ha semmi más tünet nincs, nem ég, nem viszket, akkor ki lehet bírni hétfőig, nem kell semmit odalent használni, ha rossz, kellemetlen, akkor meg inkább csak krémet használj külsőleg, de belső kezelésre semmit.

2016. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És fertőzés alatt, illetve az erre való kezelés ideje alatt egyáltalán nem ajánlott nemi életet élni, sőt, ha fertőzésről van szó, a partnert is kezelni kell, különben oda-vissza dobálózás lesz a fertőzéssel!
2016. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Köszi 10# vagyok, viszket is, holnap eltudok menni dokihoz.
2016. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj el mindenképpen. Mert mindig az a biztos, amit az orvos mond.
2016. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10# Voltam dokinál, canesten combit kaptam,meg ajánlotta azt a canesflort. Azt is vettem.kérdező,veled miujság?
2016. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Canesten Combi uno 1napos + forro ecetes víz + só vagy valamilyen fürdő só ! Sokat használt nekem ! 25-30percet ülj benne ( nekem 3 nap alatt elmúlt , ha több akkor irány az orvos )!!!
2016. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!