Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlás, hogyan...

A fogamzásgátlás, hogyan működik? Melyik a legjobb tabletta? Hogyan kell szedni? (mikor kell abbahagyni a szedését, mikor hat)

Figyelt kérdés
kérlek részletes választ adjatok,köszi

2016. okt. 26. 20:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

+ a fiú is lehet az, aki szed fogamzásgátlót.

Ha nem akartok most gyereket, akkor pedig bepakolhat a spermabankba és elköttetheti magát.

Csinálhattok patikai fertilitási tesztet is a fiúnál, mert manapság egyre kevesebb a termékeny férfi, lehetséges, hogy a partnered sem az.

2016. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
oké,azért mondtam mert az orvos nem épp a legjobb,aztán amiatt nem akartam,de lehet keresek mást,a teljes vérkép alatt mit értettél?
2016. okt. 26. 20:34
 13/29 anonim ***** válasza:

12: Megpróbálhatod a bőrgyógyászaton vagy a háziorvosnál, urológusnál is. Ezek is témába vágó szakterületek.

Nekem is rosszak a nőgyógyászattal a tapasztalataim.

2016. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nme tudom,hogy ki honnan szerzi az ismerőseid közül a gyógyszert,de aki "csak úgy" szedi,elég nagy m...ha! Akár halálos mellékhatásai is lehetnek.
2016. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszokat,sokat segítettetek,majd felkeresek egy normális nőgyógyászt vagy más orvost.
2016. okt. 26. 20:41
 16/29 anonim ***** válasza:
Ha nem vizsgálnak ki és te úgy elkezded szedni és trombózisra vagy hajlamos akkor mi lesz szerinted?
2016. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy megyek orvoshoz előtte,nem kell leszedni a fejem,mivel kérdeztem...
2016. okt. 26. 20:47
 18/29 anonim ***** válasza:
Semmilyen másik orvos nem fogja azt felírni. Ha már kivizsgált a nőgyógyász után felírhatja a háziorvos, de addig nem.
2016. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18: Hát pedig konkrétan tudom, hogy a bőrgyógyász felírja, kis is viszgáltat, mivel a bőrgyógyászat profilja a nemigyógyász és kozmetológia is, és mind2 okból írnak fel, fogamzásgátlót még pattanások ellen is javasolnak a bőrgyógyászok, nekem többször tették életem során, és erős vérzés ellen is (várszegénység okoz nálam hajhullást többek között, az is bőrgyógyász terület, bár konkrétan trichológiai végzettsége nincsen bőrgyógyászoknak).
2016. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
összezavartok,akkor most bőrgyógyászhoz menjek vagy nőgyógyászhoz vagy háziorvoshoz ? vagy jobban teszem ha mindet meglátogatom ?xd de most tényleg,ahány választ kapok az kb mind különbözik :/
2016. okt. 26. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!