Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van velem? Mit tudok...

Mi van velem? Mit tudok ezellen tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap meg kellett volna jöjjön, de késik. Azt hittem, hogy most annyira nem stresszea az életem, hogy ne jöjjön meg időben. A terhesség kizárva, mivel 2 hónapja nem volt itthon a barátom, és azóta nem volt semmi.

A gond azonban az, hogy hihetetlenül ingerlékeny vagyok már vagy 2 napja, tükörbe nézek és bármi van rajtam csúnyának látom magamat és elsírom magamat. Mindennel bajom van, minden idegesít... ha a barátom nem reagál rögtön, ideges leszek, sírok, bármit mond megbántódom.


2016. nov. 13. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél be valamilyen gyógynövényes nyugtatót,pl. Valeriána, vagy a premenstruációs panaszok csökkentésére való Premens tablettát.
2016. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit megkeveredtek a hormonjaid ezért késik és ezzel együtt előzetes tünetként vagy ilyen ingerlékeny és érzékeny. Szerencsére magad is látod, hogy ilyen vagy, próbáld nem kimutatni pl amikor nem reagál rögtön, mert ő nem biztos, hogy érti az idegességed, hiszen nincs rá alapos okod. Valószínűleg ha megjön ez is elmúlik talán 1-2 napon belül. Ha van lehetőséged addig, akkor élj az előző válaszoló javaslataival, de lehet, hogy már nem is lesz időd megvásárolni őket.
2016. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!