Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hordanak azok a nők is...

Miért hordanak azok a nők is melltartót, akiknek nincs is mellük?

Figyelt kérdés
Teljesen laposak, de azért melltartót vesznek fel. Pedig ott semmit sem kell tartani.
2016. nov. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy jön az egészséghez?:-) A melltartónak - neve ellenére - nemcsak tartó-támasztó, hanem esztétikai funkciója is van. Kinél ez, kinél az az elsődleges.
2016. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én nem hordok csak topot . 12l
2016. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pl azért, mert átlátszik a felső, mély a dekoltázs, vékony a felső és szúr a mellbimbó.


hány éves vagy, 12?


teljesen lapos nő meg nem létezik.

2016. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többnyire azért, hogy a kosárral vagy push appal mutassák, hogy nekik is van. Így sokkal esztétikusabb egy nő kinézete.
2016. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régen pushupos, vastag, kerek melltartókat hordtam, hogy nekem is legyen átlagos méretű a mellem. Mára megbarátkoztam vele, de melltartót még mindig hordok, kényelmi szempontból. Attól, hogy fizikailag nem kell tartani, megemelni, még van ott mellszövet és egy kicsi zsír is, attól még jó, hogy a melltartó a helyén tartja őket, sokkal kényelmesebb, de embere válogatja. Plusz ott van az is, hogy nem szeretem, ha hideg van és a mellbimbómat kidörzsöli a felsőm, mondjuk ki. :)


De egyébként meg élvezem a szabadságot, hogy felvehetek topot, csinos kis csipkés melltartókat, ha meg hazajövök veszem is le egyből.

2016. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!