Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, most kell...

Nagyon félek, most kell elmennem az első mellvizsgálatra :/ Ott mit fognak velem csinálni? Valaki légyszi leírná nekem a vizsgálat pontos menetét? Nagyon parázok. Mit fognak csinálni a mellemmel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 20 lvesen egy ilyen csomóból lett daganatom. Azért nem kell lazán venni a dolgokat,mint ahogy itt a válaszolók bíztatják a kérdezőt. Nem minden esetben nirmális. Nekem pk 16évesen kezdődött. Éreztem ,hiüüogy van egy csomó a mellemben,fájdogált is. Aztán 20éves koromrs eljutottam idáig,hogy melltarzót se tudtam felvenni annyira fájt napokig. Mindig fáj a mellemm mielőtt megjön,de ez még annál rosszabb szokott lenni,azon az időszakon kívül is fáj.

Abszolút nincs zsírszövet a mellrmen,inkább csak mirigyek alkotják a mell emet.

Ultrahagon egyből észrevett a doki három daganatot is. Jóindulatú ugyan,de a sebész azt javasolta inkább most döntsek a műtét mellett,mint később amikor baj is lehet ebből,vagy még agyobb lesz.

Ultrahangos vizsgálatra mindenképp el kell menni

2017. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!