Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon munkahelyen?

Tampon munkahelyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Irodában dolgozom, ahol vagy 15-en vagyunk külön blokkokban.(egymással szemben vagy éppen egymásnak háttal) A kérdésem a következő: Ti hogyan csempészitek ki a tampont/betétet a mosdóig? Olyan stresszes állandóan figyelni, hogy épp ne jöjjön a közelbe senki amikor kiveszem a táskában lévő kis neszeszeremből és a tenyerembe markolva kimegyek vele. Még ez a marokban fogás is stresszes. :/ Ti hogyan szoktátok megoldani? A neszeszer hurcolása nem megoldás, mert az túl feltűnő.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2016. dec. 11. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igazából nem értem. Ez nem ciki és mindenki tudja,hogy az egészséges fiatal nők menstruálnak.
2016. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Tedd reggel a zsebedbe?

Bár nem tudom mit stresszelsz ezen, elvileg felnőtt nő vagy. Pont nem érdekel senkit a kollégáid közül, ha menstruálsz meg netán egy neszesszer van nálad a mosdóba menet.

2016. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez azért már tényleg túlzás.Tini lányok szoktak ezek feszkózni mert még új,idegen neki a szitu.Felnőtt nőknek ez nem okozhat gondot.
2016. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Le szoktam szarni, ki látja. Fogom, beleteszem a zsebembe, és kimegyek a mosdóba. Ne csinálj úgy, mint egy tini...

20L

2016. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se érdekel senkit. Ezen ne stresszelj. Nekem kis pici tampon/betét tartóm van én azzal járkálok.
2016. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszem a neszesszert, senkit se izgat, felnőtt nő vagy, menstruálsz, természetes, ha valaki meglátja 2 mp és elfelejti hidd el, de lehet benne pl rúzs is és sminket igazítani mész. Engedd el a dolgot! :)
2016. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én zsebbe teszem, és magasról teszek rá, ki látja meg a mozdulatot. Ezen legutóbb olyan 15 éves koromban aggódtam még az iskolában, azért egy munkahelyen ennél érettebben is lehet kezelni a kérdést.
2016. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Lazán kiviszem a neszeszert. Hidd el, senkit nem érdekel, hogy mi van nálad, éppenséggel lehet benne intim törlő, rúzs, kézfertőtlenítő, gyógyszer, bármi, nem csak tampon vagy betét.
2016. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy izgulsz ezen, mint a gimis lányok, akkor használhatod azokat a praktikákat, amiket ők is: zsepis zacskóba beleteszed előre, és azzal a kezedben mész ki, vagy van az a hülyeség, hogy a zoknijukba rakják, még sosem próbáltam, nem tudom mennyire működik. De ha zsebes nadrág/pulcsi van rajtad, akkor berakod a zsebébe egy zsepiben még reggel(hogy ha kilatszik véletlenül, ne legyen ciki)
2016. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig minél jobban dugdosod, annál feltűnőbb,annál jobban figyelik,hogy mit csinálsz.
2016. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!