Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs tölcsér vagy...

Menstruációs tölcsér vagy mosható betét a jobb, higiénikusabb?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

a tolcser,ha minosegit veszel, olyat, ami ellenorzott muanyagbol keszult, nem ilyen 300 ftos aliexpresses...stb.

egyebkent mind a ketto maceras, a kehely nyilvanos helyen cserelve is, meg a moshato betet is.... hova rakod a moshato betetet, amit kicserelsz? fuj fuj...

2016. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vannak direkt erre a célra készült tasakok, szóval az nem olyan nagy gond.

Intimtölcsérből hányat kell venni egy ciklusra?

2016. dec. 16. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet
2016. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Én intimtölcsért használok és mellé kis nedvszívó képességű mosható betétet. (előtte tampont használtam tisztasági betéttel, hogy pár cseppet felvegyen, ha szükséges. most hasonló a felállás)

egy fokkal bonyolultabb, mint az eldobható dolgokat használni, de hamar bele lehet jönni. a tárolásában abszolút nem látok nehézséget. (szerintem a csak betét kicsit macerásabb lenne, de van aki meg nem szereti eleve a tampont/intimtölcsér, stb. műfajt, viszont újra felhasználhatót szeretne, vagy egyéb okból preferálja a textilt. annak biztos az jobb)

2016. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!