Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyogyászati vizsgálat?

Első nőgyogyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Milyen szokott lenni a első alkalom a nőgyógyásznál?

Nos először mennék nőgyógyászhoz azzal a indokkal hogy nekem csak fogamzásgátló kellene a mensim miatt mert igen elviselhetetlen görcsölő, ekkor 3 napra mintha halott lennék.

Viszont okoskodtak lány barátok hogy ha csak a gyógyszert akarom akkor is meg kellene úgy vizsgálnia ami hülyeség szerintem.

Elvégre ahogy én tanultam csak a hormon rendszert kell ismerniük egy vérvétwlel s meg is kapnám a receptet s nem kellene a vizsgálat.

Mégis azt mondják kell akkor most mi van?

Egész életembe utáltam a orvosokat s a egészségügyet, megtagadhatom a olyan vizsgálatot?

Nkm csak ez kell más nem.

Elvégre szüzet nm vizsgálhat meg ha jól tudom.


20/l



2017. jan. 6. 15:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
6%
Tevedtem, te beteg vagy, de nem nogyogyasztilag, hanem mentalisan.
2017. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Azért nem fogok nemi életet élni mert felesleges s csak gondal jár.

Gyereket úgysem akarok, ahogy párt sem mindkettővel csak a gond lenne.

Egyedül a legjobb leélni a életet gondok nélkül s azt egy havi nem fogja nekem tönkre tenni.

2017. jan. 7. 21:14
 13/32 anonim ***** válasza:
80%

Remèlem hogy a pszichológusokat nem utálod mert nem ártana ellátogatnod egyhez :)


A nőgyógyászhoz mivel vissza kell járni a gyógyszer miatt is, előbb utóbb meg fog vizsgálni. Készülj lelkiekben kislány!

2017. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Hát akkor sajnálatos tény de nem fog :p azokat is rühellem mert azok se nagy emberek....

annyi a egész hogy meghallgatnak aztán meg beszólnak ami nekik nem tetszik.

Akkor mától a egészségügyet minden mértékben megtagadom s soha nem fogom használni. megvagyok nélküle is.

2017. jan. 8. 17:27
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszekedésképpen kérdezem. De ha egyszer iszanyatosan fájni fog a fogad, vagy begyullad a füled, fáj a torkod, eltörik a lábad, nőgyógyászati problémád lesz akkor mit fogsz tenni? Otthon szenvedsz majd egyedül a fájdalomtól? Komolyan kíváncsi vagyok...Én sem járok orvoshoz csak ha muszáj. De időnként fogorvoshoz, nőgyógyászhoz el kell menni.

Biztos vagyok benne hogy ha nagy fájdalmaid lennének elmennél orvoshoz. Vagy ha elüt egy kocsi akkor feküdnèl az út közepén véresen? Gondolj már bele ezekbe...

2017. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Addig van meg az ember egészségügy nélkül míg teljesen egészséges!
2017. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Nos oké jogos a feltevésed, de lehet nekem bármekkora fájdalmam is attól még megvetem a orvosokat.

Ha el is törném a lábam egyszerűen nem izgatna annyira ha nem nyílt töréses vagy ilyesmi egyszerű sínbe tevéssel meg lehet oldani persze kivétel a szilánkos törés.

Eléggé rosszul érzem magam a havim fájdalmaitól de attól még nem fog rávenni arra hogy vizsgálat alá vessem magamat.

Fogorvos is felesleges elvégre nem fogyasztok olyat ami savas vagy rontja.

S igen ha elüt egy kocsi vagy valami akkor is megtagadom a segítségnyújtást mert nem bírom azokat a embereket.

2017. jan. 8. 21:06
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Szóval inkább meghalnál mint hogy segítsenek rajtad. Érdekes.

Vannak sokkal nagyobb fájdalmak a menstruációnál hidd el. Egy csonttörést pedig nem lehet otthon kezelni egy kis vizesruhával. Egy az hogy baromira fáj, illetve ha rosszul forr össze akkor később annak következménye lesz.

Pedig nőgyógyászhoz is érdemes lenne elmenni mert ha cisztád van azt nem feltètlenül érzed..

Neked még a menstruációs görcsöknél soha nem volt nagyobb fájdalmad azért mondod ezeket. De butaságokat beszélsz... Én láttam olyat hogy valaki ordított a fájdalomtól és csak injekcióval lett jobb valamennyivel... Szerintem ilyen esetben orvosért könyörögnél te is, mint bárki más. De ha te a halált választod baleset esetén is akkor lelked rajta. Te életed. Azt csinálsz vele amit akarsz.

Nem papolok neked többet.

Azért azt köszönöm hogy normális hangnemben, illedelmesen, vádaskodás, szidás nélkül válaszoltál! Jó éjt!

2017. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Jézusom. Te ne is menj orvoshoz, senkinek sem hiányoznál, ha...
2017. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézz azért utána, hogy milyen kezelést utasíthatsz vissza és milyet nem. Az elsősegélynyújtást nem lehet visszautasítani, és nem is várható el senkitől, hogy ott az utcán azt keresgélje, milyen kártyák nálad. Ha perelsz valakit azért, mert az utcán elsősegélyt nyújtott, az biztos bukta.
2017. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!