Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyogyászati vizsgálat?

Első nőgyogyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Milyen szokott lenni a első alkalom a nőgyógyásznál?

Nos először mennék nőgyógyászhoz azzal a indokkal hogy nekem csak fogamzásgátló kellene a mensim miatt mert igen elviselhetetlen görcsölő, ekkor 3 napra mintha halott lennék.

Viszont okoskodtak lány barátok hogy ha csak a gyógyszert akarom akkor is meg kellene úgy vizsgálnia ami hülyeség szerintem.

Elvégre ahogy én tanultam csak a hormon rendszert kell ismerniük egy vérvétwlel s meg is kapnám a receptet s nem kellene a vizsgálat.

Mégis azt mondják kell akkor most mi van?

Egész életembe utáltam a orvosokat s a egészségügyet, megtagadhatom a olyan vizsgálatot?

Nkm csak ez kell más nem.

Elvégre szüzet nm vizsgálhat meg ha jól tudom.


20/l



2017. jan. 6. 15:54
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Akkor szem előtt hagyom a kártyát :)
2017. jan. 9. 12:26
 22/32 anonim ***** válasza:
Azt a kártyát te írtad magadnak?
2017. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Volt mar neked ugy igazan valami komoly fajdalmad/bajod egyaltalan? Mert nem hiszem. Mindenki tart az orvosoktol, de erre nem az a megoldas, hogy elutasitod az egeszet ugy ahogy van.
2017. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
63%

Ne bántsátok a kérdezőt. Mért kell olyanokat írni hogy agybeteg? Te meg lelki beteg vagy akkor. Ha nem tudsz normálisat írni inkább semmit se írj!


Kedves kérdező!

Én is sokat szenvedek a mestruációs fájdalmak miatt. Szenvedtem.. Mert nem rég elmentem nőgyógyászhoz aki bár tiltakoztam, azért megvizsgált. És igen, felnyúlt oda is szűzen. De nem fájt. Csak nem ép kellemes. De elviselhető.

Szerintem butaság ilyeneket elhatározni hogy sosem lesz nemi életed. Mert fiatal vagy, és sosem tudhatod mi lesz még az életben. De szerintem sem éreztél még fájdalmat... Igazi fájdalmat eddig. Ha eltörik a lábad (amit említettél) tegyük fel.. Az elég alapos fájdalommal jár. A szenvedés elkerülhetetlen. De azért vagyunk harcosok, hogy ez meg se kottyanjon nekünk. Ha nem akarsz érezni semmit a végén érzéketlenül halsz meg, és olyan egyedül leszel mint az ujjam. És hidd el nekem (láttam ilyet) az százszor rosszabb bármi fájdalommal vagy annál a problémánál amit egy kisbabával vagy társsal kell megküzdeni. Amit lehet okosan is csinálni. Arra van ellenszer.

2017. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
58%

Kedves #24!

Pedig sajnos a kérdező agybeteg elég súlyosan!

2017. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az apám épp kórházban haldoklik, és be akarja fejezni, és ennek kapcsán sokat beszélgettünk tegnap az orvosával. Ami idetartozik: elmondta, hogy é életmentő beavatkozást bizony nem lehet visszautasítani, mert az passzív eutanáziának számít, és ez nálunk tilos. A beteg mondhatja ugyan, hogy ne csináljanak ezt vagy azt, de ha elveszti az eszméletét, akkor az orvosnak kell döntenie, és el kell végeznie az életmentést. Szóval lehet nálad bármilyen kártya, ne számíts rá, hogy otthagynak a véredben feküdni...
2017. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Nos Elolvasva a utóbbi hozzászólásokat, kicsit jogos a feltevésetek s a rávezetésetek.

Nos attól még, hogy "semmiség" vagy "nem fáj" a megvizsgálás attól még én elutasítom mert az a magán terem ahova nem nyúlhat más.

S lehet abban is igazatok van, hogy egy lábtörésnek is annyira lenne fájdalma, hogy "haldokolnék a fájdalomtól" de nem zavarna annyira mint az hogy egnem kénye kedve szerint utalgasson a orvos mindenhova s vizsgálgassanak meg engem mint valami kísérleti patkányt.

Eleget hallgatom ismerősöktől is, hogy állandóan vérvétel meg Leletek meg nőgyógyász, s sorolhatnám.

S kitérve a gyerekre s a egyedül való életre, nos szerintem igenis le lehet élni a életet egyedül mindenféle kapcsolat vagy közösségi élet nélkül.

Attól még, hogy ti csak barátokkal tudtok élni nem jelenti azt hogy valaki képes teljesen egyedül leélni a életét még akár nemi élet s barátok nélkül.

Majd fogok én egyszer olyan fájdalmat érezni, ez biztos de megleszek vele.

S attóll még ugyan úgy fityet hányok a orvosi szabályokra hogy meg kell menteniük..

2017. jan. 18. 15:45
 28/32 anonim válasza:

24-es vagyok. Abszulót megértem a "lázadásod" (egy szinten jogos lázadás). Most mentem keresztül egy betegségen, ami majdnem az életembe került. Én is egyedül voltam előtte, és le sem szartam senkit mert akárhová néztem barmok vettek körül. Aztán megbetegedtem, és már megengedek magamnak olyasmiket, hogy feltétel nélkül szeressenek. Hogy legyenek akikre bármikor számíthatok...Aki aggódhat értem.Mert annál jobb érzés nincs, mikor csak úgy kötelek nélkül önmagad lehetsz, és egy olyan társaságban, ahol imádnak, és elfogadnak. Veled sírnak,és nevetnek.


Persze, le lehet élni egy életet társaság nélkül. Mint minden más az életben, ez is járható út. De az ember azért társas lény, hogy legyen legalább egy olyan ember az életében, akire támaszkodhat. Nem kell millió meg millió ilyen ember, de senki sem zseni, hogy egyedül oldja meg minden problémáját. Tudod...Jó érzés az, mikor értékesnek érezheted magad (mert az vagy!) és vigyáznak rád, mint értékre.

A gyerek meg...Csak a tiéd.(Egy ideig:D) Olyan jó felnőttnek nevelheted,amilyen emberekhez nem volt szerencséd az életben. Ahelyett hogy sajnáltatod magad a korábbi kérelmekért.


Amúgy a magyar egészségügy egy katasztrófa. Nem is csodálom, hogy nem akarsz kísérleti patkány lenni.(ahogy fogalmaztál)

De a társasággal kapcsolatos véleményeddel nem értek egyet :)

Hiszen...Nem írnál ide GYK-re ilyenekről, ha lenne kézzel fogható, hús és vér ember, akivel meg tudnád ezt osztani...akivel meg tudnád osztani magad.

2017. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
*sérelmekért
2017. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

És vannak olyan emberek a nagyvilágban, akiket nem érdekel hogy mi van rajtad, hány kiló vagy, vagy milyen hibákat követtél el. Én például, így ismeretlenül leszarom! Nem tűnsz hülyének, és van véleményed. Bátor vagy, hogy van saját véleményed!! Biztos sok emberben csalódtál, de nem kell mindig cipelned ezt egy életen keresztül.


Egyébként, láttam én már olyan orvost, aki igazi szenvedélyel gyógyít. Mert nem bírja nézni, hogy szenvedsz. És segíteni akar. (Őszintén segíteni) nem lája benned Algernont, a kísérleti egeret.

2017. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!