Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyogyászati vizsgálat?

Első nőgyogyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Milyen szokott lenni a első alkalom a nőgyógyásznál?

Nos először mennék nőgyógyászhoz azzal a indokkal hogy nekem csak fogamzásgátló kellene a mensim miatt mert igen elviselhetetlen görcsölő, ekkor 3 napra mintha halott lennék.

Viszont okoskodtak lány barátok hogy ha csak a gyógyszert akarom akkor is meg kellene úgy vizsgálnia ami hülyeség szerintem.

Elvégre ahogy én tanultam csak a hormon rendszert kell ismerniük egy vérvétwlel s meg is kapnám a receptet s nem kellene a vizsgálat.

Mégis azt mondják kell akkor most mi van?

Egész életembe utáltam a orvosokat s a egészségügyet, megtagadhatom a olyan vizsgálatot?

Nkm csak ez kell más nem.

Elvégre szüzet nm vizsgálhat meg ha jól tudom.


20/l



2017. jan. 6. 15:54
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nos okés kellhetnek esetleges barátok vagy támszok esetleg olyanok akik átsegítenek a gondokon de nem nekem.

Persze sokszor van hogy emiatt mostanság éhezem kicsit vagy esetleg el kellet adnom valamimet hogy megoldjak valami más gondot.

De segítséges nem fogadok el senkitől s magam mellett akkor se akarok senkit soha meglátni, nem tudhatod mikor árul el tégedet.

minimális szinten társalgok a emberekkel tehát vagyok "társas lény" csak akivel úgy érzem hogy kicsit jobb azt letiltom a fenébe mert túl közel került hozzám s arra meg semmilyen módon nincsen kedvem.



Most jó múltkor volt is már gondom... felfáztam egyszerre mindkét vesémre O.o tisztán éreztem mind a két vesémet fájt piszkosul, nomeg a hátam is elég vagyis inkább mindegyik izom ami a hátamon van... meg voltak ám más helyeken is fájdalmak s vérzés kicsit.... de 1 hónap alatt ki is jöttem belőle magam nagyjából. igaz azóta még érzem mindkét vesém tisztán enyhe fájdalommal.. nomeg lassan egy hónapja meg vagyok fázva.. de orvost akkor se egyikhez sem.

2017. jún. 8. 22:33
 32/32 anonim válasza:

Olvasom amiket írsz, és szerencsére nem vagyok csőlátású ember megértem amit mondasz. Bár nem tudom elképzelni (még te sem szerintem) hogy 60,70 évesen mikor fájdalmaid lesznek, és kaparni fogod a falat, és mindenki le fog szarni mert te is leszartál mindenkit...

Ki élt vissza ennyire a bizalmaddal? Az olyan embereket akik ekkora és ilyen mély, rendíthetetlen sérüléseket okoznak másokban börtönben kéne zárni.

Nagyon sajnálom, mert tudom mekkora batár lelki fájdalom ez. És azt is tudom, mit jelent az mikor senki...konkrétan senki nincs melletted. De úgy látom te erős vagy. Vagy csak jó színész vagy.Írás alapján megítélni valakit, olyan mintha bekötött szemmel dárcoznánk.

Milyen érzés lenne neked az, ha valakiben megbíznál és nem ejtene át?


Egyébként szoktál arra gondolni hogy hol leszek 40 év múlva? Egyedül...

2017. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!