Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Ez fertőzés?...

Magamsemtudom kérdése:

Mi lehet a baj? Ez fertőzés? Vagy felfázás?

Figyelt kérdés
Pár napja hajnalban mikor felkeltem és mentem wc-be nagyon fájt a pisolés, mint amikor fel vagyok fázva. Csak reggel volt, mentem suliba rendesen, tíz körül elmúlt este már nem is éreztem egyáltalán. Másnap pontosan ugyan ez történt. Mivel estére elmúlt mire hazaértem nem is foglalkoztam vele Harmadik nap nem fájt a vécézés, de dél körül nagyon viszketett a puncim mint egy gombás fertőzés. De pár óra alatt ez is elmúlt. Másnap szintén ugyan ez történt. Ma pedig már viszket, fáj, mind a két tünet egyszerre van jelen és még meg is jött. Tudom hogy orvoshoz kell mennem. De valakinek ötlet? Mi lehet ez? 16l

2017. jan. 9. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A "felfázás",mint olyan fertőzés is egyben. Azért alakul ki felfázáskor a tünet,mert a hideg miatt a kórokozók könnyebben szaporodnak el. A tüneteid alapján kevert fertőzésed van. Lehet ötleteket adni pl. Canesten kúp és krém, emellett tőzegáfonya és sok folyadék,de tényleg jó lenne orvoshoz menned.
2017. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A canestent eddig is használtam és a tözegáfonyát is... nem sokat ért...
2017. jan. 9. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne gondolkozz,menj el orvoshoz mielőtt a fertőzés felszállna a vesédre,méhedre,petefészkedire!
2017. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukád mit mondott, amikor elmesélted neki?
2017. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anya próbált segíteni. Adott canestent. Meg tőzegáfonyát. Nemsoká megyünk orvoshoz.
2017. jan. 9. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper! :-) Akkor ki fog derülni.
2017. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!