Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz ciki így elmenni?

Nőgyógyászhoz ciki így elmenni?

Figyelt kérdés
Délután nőgyógyászhoz kell mennem. Igazából székletcsíkos lett a bugyim és szégyellem így megmutatni. Sajnos nincs időm hazamenni átöltözni a vizsgálat előtt. Nagyon ciki? :/ 17L
2017. jan. 9. 12:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Végülis nem gáz, persze, csak az orvosoknak is megvan a véleménye az ilyenekről, még akkor is ha tapasztalt, és nem szól érte. Ha már tudtad hogy ez lesz beszerezhettél volna legalább egy nedves törlőkendőt...
2017. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

Vizes törlőkenővel előtte töröld át, ha nagyon zavar. A bugyidat nem fogja nézni.


Ha valaki nem tudta teljesen kiüríteni a végbelét (enyhe hasmenés), és a kenőcs ottragadt a nyílásban belül, akkor véresre is dörgölheti, akkor is fékcsíkos lesz az alsóneműje, ha a záróizom akár egy hangyányit is lazít, ez nem igénytelenség kérdése. Felesleges rémítgetni a kérdezőt, a nőgyógyász egy átlag szülésen egy kiló kakával találja szembe magát egy rohamos szülésnél, nem fog finnyáskodni.

2017. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem szeretném elhalasztani az időpontot. Nem vagyok igénytelen, és sok papírt elhasználtam tisztálkidásra de suli vécén papirral nem sikerülhetett tökéletesre. :/
2017. jan. 9. 13:07
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Így van, veszel törlőkendőt a boltban, útközben, azzal áttörölgeted magadat. Ha nem tudsz boltba menni, akkor mielőtt bemész a vizsgálóba, menj el a mosdóba, és vizes zsebkendővel, vagy wc - papírral töröld meg magadat.
2017. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan látott már nem egy ilyet az orvos, de attól még ciki. Vegyél törlőkendőt szerintem is, és gyorsan menj el előtte a mosdóba.
2017. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy szülést ne hasonlítsunk már össze egy általános vizsgálattal, ahol a páciens igényességén múlik lát e kakit az orvos vagy nem. Ennyi erővel persze hogy nem ciki, mivel az orvos is szokott szarni, látott már szart. Attól még ciki, hogy már levezetett jó pár szülést. Keress rá olyan kérdésekre, hogy meg kell e mosakodni vizsgálat előtt, és nézd meg mit gondolnak azokról, akikben ez a kérdés egyáltalán felmerül. De ti menjetek csak nyugodtan szaros seggel ha szerintetek ez nem gáz, nem rólunk lesz pár keresetlen gondolata az orvosnak.
2017. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%

Az a nagy büdös helyzet, hogy a nőgyógyászati székben az IFA fékcsíkot okozó foltok rendszerint nem látszanak, hacsak nem egy szőrszálon csüngő betyárkörte csinálja azt. Minden más a hozzászólók fantáziájának szüleménye, akik életükben nem láttak még nőgyógyászati vizsgálatot a másik oldalról, így csak feltételezik, hogy a nőgyógyász jól megmustrálja a csiklójukat és percekig méláznak az alfelükön lévő elfelejtett borostaszigeteken.


A valóság egyszerűbb, csak akkor látszik bármi is abban a másfél percben míg a bimanuális vizsgálat és a szűrés megvan, ha egy permetezős fosás vagy egy szaftos mustár kieresztése után a kedves páciens semmit nem töröl. Más esetben nem látni semmit akkor sem, ha ott van a bugyin a fránya fékcsík. Uff.

2017. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Nálunk egy nagyfényű lámpával megvilágítja a dolgokat a vizsgálat előtt.
2017. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

#17

Mernék rá fogadni, hogy 3x többször feküdtem már nőgyógyászi székben mint te :) És képzeld el, abban a terpeszben ahogyan ott fekszel, szétnyílnak valamennyire a farpofák, pláne hogy az orvos a szeméremajkakat széthúzza, így mégjobban rásegítve a farpofák egymástól való eltávolodására. A kakival pedig az a nagy büdös helyzet, hogy kenődik. Továbbá képzeld el, ha szűz a kérdező akkor előfordulhat az is, hogy a fenekén keresztül vizsgálja meg. Ismét csak azt tudom mondani, hogy te menjél nyugodtan szaros seggel ha szerinted nem látszik és nem ciki. Arról már ne is beszéljünk, hogy ott vagy az orvos orra alatt, és bizony a széklet maradványnak szaga is van.

2017. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként nem tudom milyen csiklóról beszélsz, a nőgyógyász a hüvelyt szokta vizsgálni, és normál anatómiai viszonyok között a hüvely bemenet és végbélnyílás között 2-3 cm távolság van.
2017. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!