Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy kimarad a...

Előfordulhat, hogy kimarad a vérzés a gyógyszerszünetben? (Dienille fogamzásgátló)

Figyelt kérdés

Két és fél éve szedem a gyógyszert. Már a szünet ötödik napján járok, de semmi vérzésem nincs, pedig általában a harmadik nap körül meg szokott jönni.

A gyógyszert többé-kevésbé pontosan szedem (1-2 óra csúszás néha volt, de sosem hagytam ki), és nem is emlékszem olyan esetre, mikor a párom elment volna bennem az utóbbi 1-2 hónapban. Az is lényeges lehet, hogy elég túlhajszolt voltam az elmúlt hetekben (egyetem+heti negyven óra munka), ami egy jó kis betegség formájában jött ki rajtam pár napja (antibiotikumot nem szedek, csak láz- és fájdalomcsillapítókat). Ugye nem lehetek terhes? Nőgyógyásznál januárban voltam, aki azt mondta, hogy a többéves gyógyszerszedés miatt annyira nincs nyálkahártyám, hogy valószínűleg ha nem szedném, akkor sem esnék teherbe minimum 3-4 hónapig. (21/L)



2017. márc. 27. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Még van két gyógyszermentes napod, nyugi. De ha beléd se élvez a párod, és még gyógyszert is szedsz, kizárt, hogy terhes vagy.
2017. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ideg miatt is lehet hogy nem jön meg.Nekem is szokott pl.sok dolgozat iras ellot.Nekem legalabb is ezt mondta az orvosom.
2017. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!