Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elegem van a hüvelygombából....

Elegem van a hüvelygombából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete elkapott a hüvelygomba. Voltam nőgyógyásznál, az írt fel 6db-os canesten kúpot és krémet. Azt mondta hogy 3 hétig semmi szex, és a partneremet is kezeltessem. A partnerem is kezeli magát canestennel, valamint mondta hogy öblögessek kamillával a hüvelyemet és kívül is. Mindent betartottunk ahogyan mondta. 3 nap múlva telik le a 3 hét és megyek vissza a dokihoz. De annyi változott hogy nem viszket, viszont a fehér folyás megmaradt és a hüvelybemenet körül még mindig égni szokott és piros is. 3 hét kezelés nemvolt neki elég? Meggyógyulok még valaha? :/
2017. ápr. 10. 12:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, hogy az elején mennyire viszketett és 10 percet se bírtam ki, már krémeztem, ahhoz képest most annyi, hogy pirosas és erősebb nyomás hatására ég egy kicsit.
2017. ápr. 10. 13:03
 12/23 anonim ***** válasza:
11: ez nem jó. Mindenképpen mondd el az orvosnak, hogyha visszamész.
2017. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmondom.
2017. ápr. 10. 13:11
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

Diétázni próbáltál már? Lehet, az étrenddel van a gond.

[link]

2017. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én is sokat szenvedtem ettől, sokmindent felírt a doki és én is próbáltam a canestent. Semmi. Aztán egy másik doki a gynoxint ajánlotta. Pikk-pakk helyrehozott!!!!

[link]

2017. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen, kb egy hónapja diétázok. Abbahagytam a kamillás öblögetést és az a durva hogy 2 napjára rá elmult a pirosság és az égés. Lehet kicseszte a végére már a kamilla. Márcsak a fehér folyás maradt meg, az kicsit darabos még. De semmi más panaszom nincs. Ma megyek vissza nőgyógyászhoz.
2017. ápr. 13. 14:22
 17/23 A kérdező kommentje:
De már nem olyan darabos mint az elején, éppenhogy látszódik és nem akkora a folyás mennyisége se. Gyógyultnak érzem magam, reménykedek hogy ezek után kapok valami ph visszaállítót hogy rendbe legyek
2017. ápr. 13. 14:26
 18/23 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam dokinál. Írt fel 2 féle hüvely kúpot, és azt mondta 6 napig egyszerre kell felhelyezni a kettőt. Elvileg ezek után már minden jó lesz.

Az egyik a Klion-D 100 (10 db-os elvileg maradni fog 4, azzal nem kell foglalkoznom)a másik pedig Pevaryl Lady (2x 3db-os)

2017. ápr. 14. 13:19
 19/23 A kérdező kommentje:
Elvileg mindegyik 1-1 féle gombafertőzésre hat. így biztos hogy meggyógyulok :)
2017. ápr. 14. 13:22
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha megvolt a kúrád, mindenképp használj probiotikumot is, mert az biztos hogy semmilyen hüvelyflórád nem maradt (pl. Protexin Gynophylus, Gyntima, Idelyn). Szerintem a kamilla nagyon kiszárította azért lett jobb miután abbahagytad. Vissza kell álljon a rendes ph-d, úgyhogy ne várj egyből csodát a gyógyszeres kúra után kb. még egy hét mire a fent említett készítmények közül a választottad hatni fog.
2017. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!