Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor fog megjönni...

Szerintetek mikor fog megjönni? 14/L

Figyelt kérdés
Eléggé rendszertelen még a menstruációm. Van hogy 18 nap a ciklusom van hogy 31. Egy mobilos alkalmazás szerint ma kell megjönnie (eddig még semmi). Ez a ciklusom eddig 27 napja tart. Szerintetek kibír még négy napot a testem amíg lezajlik a jövő heti programom?

2017. máj. 27. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg a nagy dózisu C-vitamin eltolhatja pár napot?
2017. máj. 27. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt így elég nehéz megmondani.Nekem amikor megjön előtte pár nappal érzem,hogy meg fog jönni.Ezt nem tudjuk mi megmondani,hogy kibírja-e addig.Én a citromlé nagyobb mennyiségű fogyasztásáról hallottam,hogy az késleltetheti,de nem hiszem,hogy nagy igazságalapja van.Egyedül a remény a biztos. Kitartást :D
2017. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában fogamzásgátló beállítja a menstruációt, amivel rendszeres lesz, valamint lehet +- 3 napot tolni/sürgetni, de ez nem ajánlatos, sőt, nagyon egészségtelen, ahogy maga a fogamzásgátló, különösen a te korodban...még fiatal vagy :) Ha megvannak a tünetek, ami utal hogy hamarosan megjön, akkor szerintem néhány nap... ha még semmi akkor szerintem 1-másfél hét
2017. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!