Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napig volt a mensim. Tegnap...

5 napig volt a mensim. Tegnap mar vege lett. Azert egy tisztasagit beraktam mert egy kicsit meg pecsetelt. Erre ma elmentem wcre es elontott a ver. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok. 3.mensim. holnap megyek Balatonra...azt hittem pont vege lesz addigra😣😓Elegge meglepodtem hisz nekem 5 napog szokott tartani a vegen meg mar szinte nincs is ver csak barna folyas. Most meg hirtelen a semmibol tiszta piros ver. Mitol lehet?

2017. júl. 8. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy 13 évesen még nincs beállva rendesen a menstruációd. Nekem 3 hónapos kihagyásom is volt ilyen korban, azóta is élek és virulok.
2017. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez tiszta piros ver..olyan mint amikor az orrom verzik. Segitseg, mit tegyek?
2017. júl. 8. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, elmondtam az okat az elobb. Vigyel magaddal tampont, ha furdeni szeretnel, betet semmikepp, kilatszana.
2017. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez így elég fura, hogy azt írod, hogy 5 nap szokott lenni, hiszen volt eddig 2, és pont az elsők még általában mások, mint majd az, ami beáll. Szerintem ez másoknál (nálam pl) elég gyakori, hogy tart mondjuk 4-5 napig, kimarad majdnem egy egész nap, vagy szinte már múlófélben van és aztán beindul. Ez teljesen normális.
2017. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!