Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tovább? Szülés óta...

Hogyan tovább? Szülés óta folyamatos hajhullással szenvedek.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet kicsit hosszú lesz. Több mint másfél éve szültem. Szülés után 3 hónappal elkezdett hullani a hajam. Akkor védőnő azt mondta, normális, el fog múlni. Szedtem erősebb multivitamint. Majd hajhullás elleni hajszeszt használtam, ami segített is ( ekkor már a halántékomnál kopaszodtam). Most, abbahagytam pár hónapja a szoptatást. Újra elkezdett hullani a hajam :( Reménykedtem hogy tavaszi hajhullás, de hónapok óta megint tart. Mégha segítneke is kicsit a hajhullás elleni szerek, már tudni akarom mitől van!

Sajnos a körzeti orvosom nem túl segítő kész, így őt kihagynám a dologból, mert soha semmilyen gondomat nem vette komolyan. ( Például a Párom elment hozzá hogy 15 éve gyomorproblémái vannak, majd legyintett rá. ezután kiderült hogy glutén, tej és tojásérzékeny...Valószínű engem se venne túl komolyan a gondommal)

Ezért szeretnék inkább magán orvoshoz eljutni, mégha pénzbe is kerül, legalább figyel rám!

Na a lényeg, hogy megjártam a nőgyógyászt, igaz nem kimondottan ez a panaszom miatt, de alaposan megvizsgált, és semmi elváltozást nem látott ( mivel olvastam hogy ciszták miatt is lehet hajhullás)

Tegnap pedig fogászati panoráma röntgenen voltam, góckutatás céljából. A fogorvos azt mondta, nincs fogászati oka a hajhullásomnak.

Most éppan Endokrinológust keresek nagy erőkkel.

Úgy érzem, valami hormonális gond lehet a háttérbe, hiszen szülés óta van. Előtte se volt oroszlánsörényem, de ennyire sose hullott! Ha mégse találok pár héten belül megbízható orvost, kénytelen leszek elmenni a háziorvosomhoz, aki valószínű hülyének fog nézni hogy ez a legnagyobb bajom.

Votl valaki hasonló helyzetbe? kiderült végül a hajhullás oka? Én most nagyon elhatároztam hogy kivizsgálatom magam, és kiderítem mitől van. De valahogy félek hogy sehol nem fognak semmit találni :(



2017. júl. 14. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fajta vagy, nincs mit tenni. Anyukámnak is szülés után ment ki az összes haja.
2017. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és anyukád kivizsgáltatta? Szerintem ilyen nincs hogy "ilyen fajta vagyok" és ok nélkül kihullik az összes hajam.
2017. júl. 14. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki, vitamin inekciókat is kapott sokáig. Szülés után természetes, ezt mondták.
2017. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ősszel 2 éves a kisfiam. ez már nem a normális kategória. Normális ha 3-4 hónapig hullik, közvetlen szülés után
2017. júl. 14. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!