Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponhasználat?

Első tamponhasználat?

Figyelt kérdés

Nagyon félek tampont használni. Pontosan nem tudom megfogalmazni, hogy mitől, de nekem az egész dolog olyan bizarr.

Még az útját sem találom nagyon, hogy merre kéne mennie, ráadásul amikor próbáltam, foltosan kezdtem látni, és le kellett ülnöm, mintha szédültem volna. A fülem meg mintha bedugult volna, zúgva, tompábban

hallottam.

Tudtok mondani tippeket, tanácsokat, hogy hogy tudnék könnyebben túlesni ezen?



2017. júl. 22. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még? Lehet, hogy emiatt félsz. Nem attól, hogy átszakítod, hanem attól, hogy valami lesz benned.
2017. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, még szűz vagyok. De nekem nagyon bizarr ez az egész, olyan furcsa. :/
2017. júl. 22. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nehéz volt először, pont strandra mentünk, és nem mondhattam vissza, szóval muszáj volt túlesnem rajta...azóta használtam még 1x-2x, én sem szeretem. De próbáld minél mélyebbre dugni, úgy, hogy ne érezd! Először kellemetlen amikor teszed befelé, de amikor már csak feljebb nyomod, akkor egyáltalán nem fáj. Pár mp az egész, amikor kellemetlen...utána meg olyan mélyre tedd, hogy ne érezd...nyugi, menni fog!

2017. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, nem egy bonyolult dolog, talán csak első alkalommal. A mellékelt használati utasítás is sokat segít, de egyébként ki kell tapasztalni a pontos irányt, mindenkinek picit más. Régen nekem is mindig bizarrnak tűnt, de mára teljesen természetes a használata. Egyébként segíthet, ha felrakod az egyik lábad valahova, pl. a wc-re, és megpróbálsz minél jobban ellazulni. Sok szerencsét! :)
2017. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 22. 17:18
 6/7 anonim válasza:
Szia! Képzeld én is nagyon féltem tőle, tegnap próbáltam ki... Remegtem. De aztán felraktam, rájöttem hogy ez nem is nagy dolog, máskor már nem izgulok miatta. De azért a betegségektől félek... Ezért csak strandra fogom használni. Viszont baromi kényelmes!
2017. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Grat, és köszi a választ. Hát ja, nem mindegy, hogy hol tudsz cserélni, van e szappan, milyen a víz tisztasága stb.
2017. júl. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!