Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használat?

Tampon használat?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk nyaralni és persze megjött. Még sosem használtam tampont, mert amikor próbálkoztam nem tudtam felhelyezni. De gondoltam holnap megpróbálom megint. Szerintetek előnyös ha utazás alatt próbálom ki? (Vagyis amig oda vagyunk)

Csak félek, hogy kicsúszik vagy valami lesz és akkor nem vagyok wc közelbe.



2017. júl. 25. 21:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem ugyanez volt. 13 évesen, úszótábor előtti napon jött meg és nem használtam még tampont azelőtt. De nem volt gond, túléltem. Nem kell félni, hogy kicsúszik, úszás közben sem volt ezzel baj. Ha megszokod, észre se fogod venni, hogy ott van és megmentheti a nyaralásod ;)
2017. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem próbálnám ki
2017. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen se tudom használni, egyszerűen képtelen vagyok felhelyezni. Le is tettem róla, majd használom onnantól, amikor már nem leszek szűz...

Lehet, hogy te is túl szűk vagy, vagy esetleg megijedsz felhelyezés közben, vagy rossz módon csinálod, és eddig ezért nem ment, nem tudom. De végül is a szükség nagy úr, szerintem megpróbálhatod, de akkor még indulás előtt próbálgasd inkább a saját fürdőszobátokban.

2017. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz először mini tamponnal. Sokkal kisebb, direkt erre találták ki, hogy kezdetben se legyen kényelmetlen. Ahogy előttem is írták, inkább otthon próbáld ki először, sokkal nyugodtabban tudsz kisérletezni vele.
2017. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!