Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadtságszag ellen "ott" lent?

Izzadtságszag ellen "ott" lent?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy egyébként is izzadós fajta vagyok, ami ellen tudok tenni deo és spray használatával, viszont a nemi szervemnél is megjelenik az izzadtságszag. Van rajtam egy kis felesleg, ami ellen diétával, rendszeres sportolással próbálok tenni, de elég nehezen fogyok, mivel a felesleg oka nem sima elhízás, hanem pajzsmirigy gond, a combjaim is összeérnek, így gondolom ez is oka a lenti izzadtságszagnak. Más problémám egyébként nincs, mivel nemrég jártam nőgyógyászati általános évi vizsgálaton és laborban is voltam, ahol vizeletet is néztek, minden jó. 2 hónapja lett egy párom, de mivel csalódtam a férfiakban, így most ennyi után vagyok benne biztos, hogy lefekhetek vele, mert nem "arra" megy. Egyik nap munka után eljött értem, rögtön hozzá mentünk fel, majdnem sor került az aktusra, de nem tudtam vele lefeküdni, hisz éreztem magamon, hogy "nem vagyok tiszta" és azt az izzadtságszagot is, amit szégyelltem, így a buta "migrénem van és fáradt vagyok" dumával jöttem. Elég kellemetlen számomra, hisz fiatal nő vagyok (26), lenne igényem napi szinten akár több aktusra is, de így már a napi elsőtől is elmegy a kedvem, nem tudok mindig minden alkalom előtt letusolni. Használok intim törlőkendőt, de a bugyim is átveszi az izzadtságszagot, ezért még ha a nemi szervem áttörlöm, de a bugyimon ott a szag, amitől ugyanolyan szagom lesz percek múlva, ha felhúzom a bugyit...mindig nem tudok bugyit cserélni, főleg így nem, hogy munka után eljön értem és elmegyünk hozzá, mit szól ha látja, hogy bugyit szedek ki a táskámból és megyek a fürdőbe átcserélni, ha táskástól megyek, akkor meg megint mit gondol?

Tippeket, ötleteket várok arra, hogy mitévő legyek, mit tegyek a lenti izzadás ellen (vagy legalább a szagok ellen), mert eléggé elkeserít ez az állapot, főleg így nyáron a melegben! :(



2017. aug. 3. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Hasznalj tisztasagi betetet es akkor nem bugyit kell cserelned csak tisztasagit...amugy furodj minnel tobbszor mast nem tudsz ez ellen tenni
2017. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mintha a bugyi hűűű, de sok levegőt átengedne, de a tisztasági betéttől nem lehet még jobban melegem, mert ugye azon keresztül végképp nem tud szellőzni, bármilyen vékony a tisztasági betét? 😃 Bocsi a hülye kérdésért, de nem szoktam azt hordani, végig szárnyas betétet használok azokon a napokon, na abban eléggé izzadok.

Sajnos naponta egyszer fürdök, esténként, reggelente nem tudok, hisz vidéken lakok és Pestre járok fel dolgozni, így is hamar kelek, a fürdés nem fér bele reggelente. Amúgy irodai munkát végzek, szóval meg sem terhelem magam, egész nap ülök egy helyben a széken, nyáron ventillátor mellett és így is van izzadtságszagom. :(

2017. aug. 3. 14:12
 3/5 anonim válasza:
Kedves Kerdezo! A kerdesedre sajnos nem tudok valaszolni, mivel nem voltam, nem vagyok ilyen helyzetben, viszont mindenkepp szeretnem a veleményem kifejezni, hogy a tisztasagi betetes dolog nagy baromsag. Szerintem attol meg a puncidon ott marad az az izzadtsagszag, hogy betetet teszel be es azt tobbszor csereled, valahogy belulrol kene megoldani, nem kulso modszerekkel, hogy ne annyira jojjon az a szag. Raadasul a tisztasagi betet akkor sem minden esetben megoldas, ha szexre kerul a sor, hisz #1-es valaszolo, elmondanad, hogy megis hogy gondoltad? Amikor elkezdi a baratja taperolni a kerdezot es majdnem szexre kerul a sor, akkor a holgy kirohanom a mosdoba, mert ki kell neki kapni a betetet a bugyijabol?? 😂😂😂 Vagy hagyja benne? Guszta latvany a betet, szerintem az en paromnak ott helyben elmenne a kedve a szextol es nem kivanna, meg ha nem is a verzes miatt van benne, hanem egyeb okokbol.
2017. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még intim törlőkendők, mosdó után megtörlöd vele, felfrissíti.
2017. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Használok intim törlőkendőt, amikor csak tudok, de vannak helyzetek, amikor nem tudok használni, mondjuk munkahelyen érdekesen néznének rám, ha egy darab/csomag intim törlőkendővel mennék mosdóba, ha a táskám vinném magammal minden nap, minden alkalommal, akkor ugyanez a helyzet. Ha reggel áttörlöm magam, akkor nem hat/feissít fel 2-3 óránál tovább.
2017. aug. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!