Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap mennénk a barátommal...

Holnap mennénk a barátommal nyaralni 1 hétre de nekem ma megjött, fürdeni sem tudnék. Én így nem akarok menni mit csinaljak? Megmondjam neki h nem akarok menni? Ő is és én is már nagyon vártuk h kettesbe tudunk lenni 1hetig

Figyelt kérdés
21 vagyok ő 23

2017. aug. 7. 12:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem csak a fürdés miatt.... Rosszul is vagyok
2017. aug. 7. 13:07
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem hát, gondolom szólna még szexről is!

Persze a csaj az önző, mert nem akar úgy elmenni nyaralni, hogy szarul van meg ömlik belőle a vér... Ahhha, mesélj még!

Egy szerető pár inkább azon lenne, hogy olyan megoldáson gondolkozzanak amit mindkettőjük élvez! Egy önző buta kisfiú gondolkodik úgy ahogy te írtad -.-

2017. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan helyezed fel (eltűnik a mutatóujjadon az ujjbegyed) és az első napokon időben cseréled (2-3 óra), akkor nem folyhat ki. Mindig mindent megszívunk nőként, de ne hagyd, hogy tönkretegye a nyaralásod. 21 évesen azért már meg lehet szokni a tampont, nem is lehet érezni, ha jól raktad fel. Vigyél fájdalomcsillapítót, tampon és érezd jól magad. Ne engedd, hogy elvegye a kedved.
2017. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem lenne kedvem semmihez:) csak feküdnék mint itthon

Mindegy ha hazajön a baratom akkor megbeszeljuk

2017. aug. 7. 13:25
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod biztos meg fogja érteni, hogy ilyenkor rosszul vagy, nincs kedved semmihez... Annak sincs értelme, hogy elmentek és totál lehangolt vagy... Amúgy végig erős, fájdalmas a menstruáció? Mert ha mondjuk csak 1-2 napig rossz, akkor az kibírható, utána meg már csak jobb, és tamponnal tényleg tudsz fürdeni is, ha nem is az erősebb napokon, de a gyengéken már igen.
2017. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy nyaralás komolyan a szexről meg a fürdésről szól? Már nem azért, de nem mind 1 hol van? Ha otthon van, akkor is fáj meg rosszul van. ha nyaraláson ott is, ott meg gondolom van szállás tud pihenni. Nyilván attól függ mennyire hasfájós. Nekem is szokott de mindig hozok magammal gyógyszert, amitől elmúlik. Fürödni meg szoktam oldani tamponnal meg betéttel, illetve a szex is kivitelezhető, de inkább petting formájában. Mindent meg lehet oldani, szóval én kicsit kifogásnak tartom ezt az egészet, mert nem 1-2 napról van szó egy egész hétről. Hisztis kisfiú gondolkodik így? felnőtt nő vagyok.
2017. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell belehalnod, basszus, ha egy ilyen semmiség miatt lemondasz egy nyaralást (ami ghecisok pénz, amúgy), akkor tényleg egy hisztigép vagy.


Teszel be betétet sort és kifekszel a partra, vagy kendő a fürdőalsód köré.

Ehhez nem kell diploma, én is sokat ücsörögtem a vízparton, mert épp megvolt, vagy elszámoltuk a dolgot, de nagy ügy.

Viszont egyébként tök jól éreztem magam, mert akkor elmentünk kirándulni, vagy hasonlók.

2017. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként veszel be gyógyszert, és ne meséld be, hogy 7/7 meghalsz úgy fáj, meg végig dől belőled a vér.


Szimplán csak nem akarsz menni, ami nem gáz, csak akkor ne hazudj és fogd a havidra.


Vagy te ilyenkor munkába sem fogsz járni, vagy hogy gondoltad?!


14 éves korom óta menstruálok, és ezzel az erővel kb. sehová nem mentem volna, mert az osszes kiránduláson meg a szalagavatómon is megvolt, most a túráink 90%-n is. És?! Éjszaka felkelek, veszek be görcsoldót, reggel elmegyek nagywc-re, és indulás előtt még egy görcsoldó aztán hajrá.


21 éves felnőtt nő vagy, elvileg, de úgy hisztizel, mint egy kislány.

2017. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Barátomnak megmondtam láttam h ideges lett és akkor mondtam h mindegy gyerünk xd ma még megprobalom a tampont hátha jo lesz
2017. aug. 7. 17:47
 20/22 anonim ***** válasza:
24%
Kidobhatott volna
2017. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!