Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A legtöbb nőgyógyász mért férfi?

A legtöbb nőgyógyász mért férfi?

Figyelt kérdés
Már nem azért de én sokkal szívesebben keresem a női nőgyógyászokat, és bosszúságomra mindig azzal találom szembe magam hogy legjava férfi.

2017. aug. 15. 07:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
15%
Te dolgod.......! Nem tudom miért kell el ítélni azt, akiben még van egy kis szégyenérzet és bizalmasabb kapcsolatot tud teremteni azonos neművel?!
2017. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
53%

Én nem ítélek el senkit, másold már be kérlek, hogy az írásom melyik része céloz erre, mert ha van ilyen, akkor elnézést kérek, nem állt szándékomban.


Mindenkinek a magánügye, hogy milyen dokihoz jár, de itt pont azok ítélkeztek, akik nőhöz járnak, mert hogy a férfiak csakis azért lesznek nőgyógyászok, mert biztosan aberráltak, és egész nap vaginában akarnak turkálni. Egyébként rengeteg műtéti beavatkozást is végeznek, és sebészek között is jellemzően több a férfi, mint nő.

2017. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
14%

Micsoda dolgok történnek ezzel a 85%-al!...

Írhatna egy regényt is lassan...

2017. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
72%
A nőgyógyász hol izgul a te folyásos, büdös vagy épp 70 éves vaginádra? Merthogy az emberek 99%-a panasszal megy, ami sokszor elég visszás tünetekkel jár.
2017. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%
Kedves #23-as, gyanítom, még nem sok regényt olvastál el eddig... :) De köszönöm!
2017. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
24%
24-es! Minden munkának van jó és rossz oldala! Van aki panasz nélkül, csak sima vizsgálatra megy, vannak myomás, cisztás betegek, akiknek megint csak nincsenek külső tünetei, ráadásul ezekkel még a szex is megy otthon és vannak a terhes nők, akik szintén nem betegek! Kb. fele-fele az arány, akkor miről beszélünk?
2017. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna hogy a jól megszokott "a férfi az ász a nő meg húzzon haza" szövegek, semmi komolyabb indok. Evolúciós téren elismerem hogy mindkét nem megkapta a maga zsánereit, de erős túlzás ennyire túlharsogni a azt amit a férfi kapott. Ezzel egy nő is rendelkezik, és még ha gyengébb fizikummal is van megáldva, bizonyított hogy szellemiekben jobban bírja a strapát. A férfi orvasnak is lehet otthon beteg gyereke, felesége ez teljesen változó.... nem értem mért kell mindig azzal jönni hogy a férfi az a minta séma, ha a munka világáról van szó :D
2017. aug. 15. 20:07
 28/34 anonim ***** válasza:
59%
Én meg gondolhattam volna, hogy a továbbiakban is végletekben fogsz gondolkodni és kiforgatod a szavakat, ezért kár bármit is írni. Ha annyira válaszokat akarsz magadnak, akkor keress fel egy női nőgyógyászt (mert léteznek ám), és majd kérdezz rá, ő érdemben fog tudni válaszolni. Nem hinném, hogy a férfiak tehetnének arról, hogy kevesebb nő választja ezt a hivatást (régen lehetett elnyomás a szakmában, de ma már nem valószínű). És mielőtt még azt gondolnád, én nem védem őket, nem érzek irántuk semmit, ha jól végzik a munkájukat és emberségesek, akkor tisztelem őket, ennyi. Ugyanezt érzem bármely más hivatás esetén is, képviselje azt akár nő, akár férfi. Egyébként jó hír neked és a többieknek, hogy ha lassan is, de változik a tendencia, egyre több nő van a szakmában.
2017. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
35%
Hát pont a nőgyógyászat az ahova nem 99% a betegséggel odajárók száma, hanem a szűrésre (nincs semmi panasz) járók vannak sokan. (és fiatalok, mert 70 éveseket nem győzték meg hogy évente menjenek).
2017. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
18%

érdemes elolvasni


[link]

2017. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!