Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A legtöbb nőgyógyász mért férfi?

A legtöbb nőgyógyász mért férfi?

Figyelt kérdés
Már nem azért de én sokkal szívesebben keresem a női nőgyógyászokat, és bosszúságomra mindig azzal találom szembe magam hogy legjava férfi.

2017. aug. 15. 07:46
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
61%
Nem terveztem válaszolni, de ezeket végigolvasva gondoltam mégis. Nem a férfiak hibája, hogy kevesebb nő van a szakmába, de minden rosszindulat nélkül kérdezem az itt lévő nők közül, hogy melyikük választana ezt a szakmát, hogy nőket vizsgáljon, nap, mint nap találkozzon nem egy fertőzzéssel vagy hasonlóval, és "turkáljon" másik nőben. Meg bírják csinálni a nők, de ez nem azt jelemti hogy nagyobb érdeklődést kéne mutatniuk.
2017. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
73%
Ez a cikk azért baromság, mert bár sajnálatos, hogy így bántak a hölggyel, de ez nem azért történt, mert férfi vizsgálta, hanem mert egy paraszt volt az orvos. Én meg egyszer egy női nőgyógyászhoz kerültem, és ő vizsgált eddig a legfájdalmasabban, és nagyon lekezelő, pokróc stílusban beszélt velem, de mégsem mondom azt, hogy ezután soha nem fogok nőhöz menni, mert mind ilyen lenne, hülyeség általánosítani.
2017. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
41%
Mert amikor szakot választanak huszonegy-két évesen, akkor túlteng bennük a hormon...
2017. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
45%

31.

és a proktológus, urológus, fogorvos? azok sem akármiben turkálnak, oszt mégis sok nő van köztük.

2017. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!