Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethetek ennyire?

Mitől viszkethetek ennyire?

Figyelt kérdés
2 hete túrós fehéres-sárgás folyásom volt és viszketett a nemi szervem. Elmentem nőgyógyászhoz, megnézett, azt mondta gombám van. Használtam kúpot, kívülre krémet és kapszulát is kaptam. A folyásom elmúlt, viszont a külső részen megmaradt a viszketés, talán erősödött is. A Pimafucortot már elhasználtam, vettem Canestent. A párom is ki lett kezelve, mert elkapta, neki el is múlt. Nemrég együtt voltunk és neki most nem jött ki semmi. Lehet, hogy még nem múlt el a gombám (de akkor miért nem kapta most el)? Vagy csak irritáció a sok krémtől (elég vastagon kentem)? Miért maradhatott meg kívül a viszketés, ha elvileg már elmúlt a gombám?
2017. okt. 7. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a párom elment megnézetni magát és most rendben van.
2017. okt. 7. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:
canesten nekem volt jó rá. Más krém kellett, de az receptre kapható. SZtem lesz itt még1 kör doki legalább
2017. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

és mi lenne,ha nődokidhoz mennél vissza sos?

..

2017. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hét múlva van időpontom. A Pimafucorttól elmúlt a viszketés, de ahogy felszívódott a krém visszajött. A Canestentől viszont egyáltalán nem múlik el, talán erősödött is.
2017. okt. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!