Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt mondták, húgyuti fertőzés....

Azt mondták, húgyuti fertőzés. De szerintem nem?!

Figyelt kérdés

1hete felfáztam,antibiotikum nélkül 3 nap alatt kigyógyultam. Azóta tünetmentes vagyok,de hétfő este nagyon rosszul lettem. 39,5 láz,enyhe nyakmerevség,fejfájás, és a hasam bal oldalában legalul néha beleszúr a fájdalom,és a hátam is nagyon fáj. Aludni is alig tudok. Sokag iszom de nem kell kenyszeresen wc re jsrnom,hanem normalisan,es nem is csip

Szerintetek mi ez? Penteken megyunk a tenyesztett vizeletert.



2017. nov. 2. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Elkaptál valami influenza-típusú vírust.
2017. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 2 éve volt húgyúti fertőzésem. Semmi más tünetem nem volt, csak a hasam fájt kicsit oldalirányba pár napig, aztán harmadik nap reggelre annyira rosszul voltam, hogy a mentő vitt el. konkrétan 40 fokos lázam volt, remegtem, nehezen kaptam levegőt, annyira fájt a derekam, hátam és oldalt a hasam hogy ordítottam és mozdulni sem bírtam. Simán lehet, nekem sem volt semmi furcsa a pisilésnél. Antibiotikumos kezelés mellett pár nap alatt elmúlt.
2017. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!