Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Moziba pelusban?

Moziba pelusban?

Figyelt kérdés

A moziban sokaknak gondot okoz, hogy pisilnie kell. Egy barátnőm mondta, hogy ő ezt úgy oldja meg, hogy a film előtt mindig felnőtt pelust vesz fel, és így film alatt be tud pisilni. Szerinte nem olyan rossz a pelenka, ki lehet bírni. És valami nem túl feszes, nem túl szűk nadrágot fölvéve meg nem is látszik alatta a pelus.

Én ezt jó ötletnek tartom, ha legközelebb megyek a barátnőimmel moziba, akkor kipróbálnám. Kicsit ciki, tudom, de ezzel megpróbálok nem foglalkozni. (Bár mások úgyse látják rajtam a pelust...)

És érthetően csak pisilés...

Mit gondoltok erről? Valakinek tapasztalat? Nem kényelmetlen? Esetleg milyen felnőtt pelust javasoltok? (a barátnőm mondott valami tena slip-et)


16/L



2017. nov. 6. 05:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Édesjóistenem...
2017. nov. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolom, hogy ha valaki nem bír ki kb. 2 órát pisilés nélkül, annak valami gondja van.
2017. nov. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Ez most komoly? Nem bírsz ki 2-3 órát pisilés nélkül

16 évesen? Akkor te 1,6 éves vagy.

2017. nov. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van az a sok kóla pisiltet én is megszoktam hogy ha megyek moziba akkor biztos hogy egyszer kimegyek, ismerőseim szintúgy. De ezzel akkor is gáz, örülj neki hogy még vissza tudod tartani magadtól és nem kell magad alá hugyoznod. Egyszeri kimenésbe nem halsz bele, gusztustalan lenne a saját hugyodba ülni végig a fél filmet.
2017. nov. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen pelusos fétis,hogy ilyen helyeken direkt ezt megcsinálják,és ez felizgatja őket.
2017. nov. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez undorító. Üljetek a sor szélére, ha ilyen pisisek vagytok, és akkor onnan feltűnésmentesen ki lehet szaladgálni, nincs abban semmi, kiengednek a bejáraton, amíg a film tart, és vissza is engednek. Hosszabb filmekre (3 óra pl) én is így teszek, igaz, én vízhajtót szedek időről-időre. De hogy a hugyotokban üljetek, mert 16 évesen nem tudtok egy filmet pisike nélkül végignézni, az elborzasztó. Nem babák vagytok már.

Az meg, hogy valaki mellettem behugyozva üljön a moziban... ne haragudj...

2017. nov. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
azért ki lehet bírni egy filmet
2017. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem érzed hogy ez milyen undorító,16 éves lány létedre?
2017. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Ne foglalkozz másokkal! Mindenki azt csinál amit akar, ami jólesik neki vagy ami kényelmes. Senkisem látja miben vagy s ha Te úgy érzed magad biztonságban hát akkor vegyél fel magadra pelust. Itt csak lehurrognak pedig mindenki öntőrvényű, úgy éli napjait ahogyan neki tetszik! Cigiznek a megállókban, alkoholt fogyasztanak közterűleten, közlekedési eszközökön kultúrálatlanul viselkednek pedig egyértelmű szabalyok vannak s mégsem érdekli őket. Pelenkát nem látni de a kultúrátlan, udvariatlan, bunkó, feltűnő viselkedést bárhol látni és tapasztalni. Mindenkinek van valami nem szokványos dolga.... én sem vagyok kivétel, de megértőnek kell lenni.
2017. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Már szinte mindent leírtak ezzel kapcsolatban én csak annyit tennék hozzá hogy mindezek mellett még egészségtelen is, a pisi savas és te benne ülsz hosszú percekig hanem egy óráig, ha egy két alkalom után nem is de idővel már bajod is lehet belőle (pl viszketni fog mint a dög) szóval én sem javaslom.
2017. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!